Wpis z mikrobloga

@marciin88: naklej na płytkę w miejscu wiercenia kawałek taśmy malarskiej i wierć przez płytkę bez udaru, OSTRYM wiertłem widiowym. Jak już przez płytkę się przewiercisz, dopiero włącz udar. Nic nie pęknie, ani nie odpryśnie.
Natomiast odradzam popularne wiercenie w fudze - to właśnie daje największe ryzyko uszczerbienia płytki, zwłaszcza jak była klejona przez partacza i są pod nią pustki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marciin88: Nic nie wierć. Teraz są dołączane do takich rzeczy naklejki 3m. Ostatnio zamontowałem tak wieszak na papier z Casto. Nie wiem jak dużej siły bym musiał użyć by to oderwać. Zaglądaj do pudełka, bo w opisie na pudełku nic nie było, że jest naklejka.
@Jokohama: @Undefended: @MisPalkis: @nalot_1: @Rafalski45: @darnokx: @merciless85: @Jarek_P: @AbsurdwOparach: @Amorfly:

Dzięki za wszystkie propozycje! Ikea zaleca przymocować ten uchwyt do ściany przy pomocy wkrętów. Biorąc pod uwagę że mam zwykłą wiertarkę bez udaru i nie mam szlifierki kątowej to zdecyduję się użyć tego kleju mamut. Zobaczymy jak się sprawdzi. Mam tylko nadzieję że nie uszkodzi powierzchni płytki jak by kiedyś miał odpaść.