Wpis z mikrobloga

Typowy prawaczek. Ktoś złapie mnie na kłamstwie, byciu szurem? Czas wytoczyć najcięższe działa. WINA LEWACTWA! Powinna założyć konto na wypoku i spamować pod #bekazlewactwa razem z innymi jej równymi. Cieszę się, że tak ważne stanowiska tego kraju są sprawowane przez tak kompetentych ludzi, tylko czas najwyższy wprowadzić jakąś kodeksową karę za bycie LEWAKIEM.
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow
SzybkieSondy - Typowy prawaczek. Ktoś złapie mnie na kłamstwie, byciu szurem? Czas wy...

źródło: comment_16127659022HpnCV2PQR3f2CGwtQmbl4.jpg

Pobierz
  • 29
Typowy prawaczek. Ktoś złapie mnie na kłamstwie, byciu szurem? Czas wytoczyć najcięższe działa. WINA LEWACTWA!


@SzybkieSondy:
Przecież sam robisz to samo xD. Bierzesz na tapetę najgorszych i najbardziej skrajnych wariatów i z nimi 'dyskutujesz'. Jak przychodzi ktokolwiek trochę bliżej centrum to naraz lewica nabiera wody w usta. Nawet gorzej - połowa wykopowej lewicy udaje, że taki świr jak Zandberg po prostu nie istnieje xD, chociaż jego pomysły wcale nie są w
Bierzesz na tapetę najgorszych i najbardziej skrajnych wariatów i z nimi 'dyskutujesz'


@Flypho: przepraszam, to jest #!$%@? jeden z czołowych polityków od reformy sprawiedliwości i sędzia TK, nie przypadkowy oszołom z lokalnych struktur.

Jak przychodzi ktokolwiek trochę bliżej centrum to naraz lewica nabiera wody w usta


@Flypho: po pierwsze o kim mówisz, po drugie co to ma do rzeczy?

Nawet gorzej - połowa wykopowej lewicy udaje, że taki świr jak
Przykład tych mitycznych piswoców z centrum


@SzybkieSondy:
Jakich pisowców? Prawicowców. Sikorski - największa schizofrenia lewicy. Jeden z twardszych prawicowców, ale lewica z jakichś powodów na Wykopie go uwielbia xD. Tusk - tak samo tylko on jest już dużo bliżej centrum.
@SzybkieSondy:
Ja do końca nie wiem jak można mieć w kwestii PiSu wątpliwości. Budują nam drugi PRL, ustrój wzorowany na komunistycznym kołchozie. Propozycje PiSu noszą znamiona autorytarnego ustroju komunistycznego, czego dowodem jest w ostatnim czasie upaństwawianie wszystkiego co im wpadnie w te obrzydliwe łapska. Zapytam może tak poważniej, ale jak PiS może być 'prawicą' w momencie kiedy prezes tej partii jest zapatrzony w PRL jak w obrazek? Rozumiem, że definicja prawicy