Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Panowie potrzebuje pomocy. Szukam #narty znalazłem dwie opcje i chciałbyś abyście pomogli mi wybrać. Elen Amphibio 12C vs Rossignol React R8 HP.
Elen nówki sztuki, Rossignol używane, ale z tego co widziałem to jak nówki, jakieś niewielkie ślady użytkowania. Głównie potrzebuje na stok, ale i po za trasa chce pojeździć. Mój skill to średnio zaawansowany. :) Co wy na to?
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Markos90: elany ladniejsze ;) tak naprawde to beda bardzo podobne narty, raczej średnia półka. Po trasie pojezdzisz ale bez szalenstw.
Poza trase beda raczej słabe, do tego trzeba troche szersze narty, min. 85-90mn pod butem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@melba: ogólnie to mają mi służyć do podszkolenia pod skitoury. Specjalnie 2 lata temu wróciłem z deski na narty aby wkręcić się ten rodzaj turystyki. No i na pewno od czasu do czasu będę chciał skorzystać ze stoków np w Alpach. Jakimś mega narciarzem nie jestem więc raczej uderzam w te średnia półkę, a nie najwyższych lotów.
@Markos90: to ja bym szukał dobrych nart AM. Będą trochę gorsze na twardym, mocno ubitym śniegu ale dużo lepsze w ciężkich warunkach i w jeździe po świeżym śniegu.
@Markos90: myśle że te react r6 bedą raczej średnie na twardych trasach, znoścnie na miękkich trasach (jak troche śnieg "puści") i raczej słąbo gdzieś nawet minimalnie poza trasą/na muldach.
Jak nie chcesz wydawać dużo kasy to kup używki, jeśli będą stosunkowo nowe (do 5 lat) to prędzej Ci się znudzą niż przestaną nadawać do jazdy.