Wpis z mikrobloga

Cześć! Rok temu pomoc z wykopu przeszła moje oczekiwania. Okazaliście ogromne wsparcie dla mojej mamy. Ciężko dobrać mi słowa jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni.

W tym roku znów chciałbym Was prosić o pomoc. Znów chciałbym Was prosić o Wasz 1% podatku.

Aby nie rozpisywać się tutaj zrobiłem znalezisko, gdzie wszystko opisałem.

Link do znaleziska

Dane do przekazania 1%:
Fundacja na rzecz chorych na SM im. Bł. Anieli Salawy. Aby Wasz 1% trafił na konto mojej mamy należy również w rubryce „Cel szczegółowy 1%” wpisać: Subkonto z hasłem: „Maria”

KRS: 0000055578
Jeśli portal nie odnajdzie nr KRS to pomaga dopiero odnalezienie fundacji po nazwie: Fundacja na rzecz chorych na SM im. Bł. Anieli Salawy.
Darowizny na subkonto mamy:
87 1240 4533 1111 0010 9408 6701 przelew z hasłem „Maria”.

#pit #podatki #jedenprocent #pomocy #sm #stwardnienierozsiane
kvbvs - Cześć! Rok temu pomoc z wykopu przeszła moje oczekiwania. Okazaliście ogromne...

źródło: comment_1612868860qALPZkJw9la8X3QOUpSyGq.jpg

Pobierz
  • 84
@kvbvs: Masz mój % Miras, mój hełm i topór; a tak serio - bardzo cieszę się obrotem spraw po przeczytaniu Twoich raportów, pozdrów rodzinę i rodziców- życzę Wam samych zwycięstw, masy zdrowia i wytrwałości, dużo sił, woli walki i uśmiechu dla Mamy (btw. wspaniale Mama wygląda!) w jej nierównej walce oraz niezłomnej pogody ducha i gigantycznych pokładów optymizmu! (òóˇ)
@GrzegorzPorada: jest wszystko opisane w znalezisku: "
Teraz słów parę o zbiórce z roku poprzedniego. Niestety przez COVID-19 kontakt z fundacją mamy jest utrudniony i do tej pory ciężko nam ustalić ile dokładnie zostało zebranych pieniędzy z PIT. Raz zostaliśmy poinformowani o 18 tys. zł, choć Pani nie była pewna a kolejnym razem jednak o 12 tys. zł. Obie kwoty są dla nas astronomicznie wysokie i ciężko nam wyrazić radość jaką
@PikachuPTSD: stabilnie, póki co rehabilitacje 2x tygodniowo, troszkę też Pani doktor zmniejszyła dawki jedzenia przez PEG bo parę kilo za dużo się u mamy pojawiło :P generalne problemy z odksztuszaniem. Wyczekujemy możliwości zaszczepienia mamy (ponoć choroba nie jest przeciwskazaniem) i chcemy ruszyć z czterema rehabilitacjami na tydzień, bo wiemy, że mogą być one małym krokiem w stronę zmienienia trybu życia mamy na bardziej siedzący co również zmusi ją bardziej do interakcji
@kvbvs przekazane krewnym i znajomym królika, trzymam kciuki, wiem, co to znaczy leczyć odleżyny i walczyć o sprzęt i środki do rehabilitacji, wielki szacun dla was i powodzenia!