Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
No i dostałem swój egzemplarz z ME z rzutu z zeszłego tygodnia (+ Sackboy + Immortals), ale ewidentnie po zwrocie (plomby naklejone w inne miejsce, pudełko lekko pozaginane).
I teraz pytanie czy zwrot był przez wentylator/cewki, czy jeszcze coś innego. Mam jeszcze ostatni dzień na odesłanie zamówienia z neonetu, tam konsola nie była otwierana. Zostawić sobie tą nową, czy ze zwrotu? ;)

#ps5
urus - No i dostałem swój egzemplarz z ME z rzutu z zeszłego tygodnia (+ Sackboy + Im...

źródło: comment_1612876940JFUd3Hdd7Y0QnCEkLvmc1k.jpg

Pobierz
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@urus: jestem w tej samej sytuacji ale ps5 z neonet otworzyłem i gram już od prawie dwóch tygodni, na szczęście wentylator Delta i cewki nie piszczą. Dziś ma mi przyjść paczka z ME, więc do Neonetu pójdzie nieotwierane ps5 z ME.
@golagolagola: osrany ignorancie w pudelku "po tym guwnie" jest konsola, i kupujac #!$%@? masz pewnosc, ze ktos tym solidnie #!$%@?, wiec nawet jesli na dobra sprawe konsola z zewnatrz jest idealna to w srodku moze cos sie popsuc i wyjsc z czasem jakas awaria. moj egzemplarz z media expert mial tak #!$%@? rog pudelka, ze ta cala forma usztywniajaca w srodku byla miekka i zmiazdzona
oddałem bo wentylator hałasuje, jak ja z tego kisne. PS4 odrzutowiec, lapek do grania to praktycznie rakieta space-ex ale cewki cykajo(°°