Wpis z mikrobloga

Poszukuję drukarki, która raz na ruski rok wydrukuje kilka stron. Na pewno nie do codziennego użytku. Jedyne na czym mi zależy to sprzęt, który wytrzyma kilka lat i tusze będą dość tanie- czyli standard ;-)

Około 3 stówek

Co polecacie?

@drtusz Pozwolę sobie zawołać ;)

#drukarki #biuro #pc #komputery #drukarka
  • 11
  • Odpowiedz
@trueno2 Ojoj w tej cenie teraz cięzko o dobrą drukarkę. Ceny poszły w górę, a w hurtowniach braki. Jeśli dołożysz kilka stówek, to postaram się coś znaleźć, ale do sporadycznego druku, to tak ryzykownie kupować atramentówkę. :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trueno2: kup polesingowy sprzęt.
Ja mam jakiegoś della kupionego piec lat temu. Poszlo z 10 ryz papieru jak nie mniej a może wiecej.
I piekne w nim jest to ze nie ma żadnego pieprzenia z tuszami. Nigdy więcej atramentówki
  • Odpowiedz
@trueno2: jeśli chcesz atramentową, to może być problem z zasychaniem kartridży. Do takiego sporadycznego użycia, to u mnie sprawdzała się laserówką - w atramentowej musiałam za każdym razem robić czyszczenie dysz zanim coś drukowałam, a potem się okazywało, że tuszu starczało na 2 drukowania.
  • Odpowiedz
@trueno2: stare HP są nie do zajechania i tonery są bajecznie tanie (30 zł za ~1800 stron). Mam pod "opieką" modele LaserJet 1018 i 1102, a w domu 1005 - wszystkie mają 10+ lat i przez cały czas działają bez zarzutu. Jak znajdziesz w przystępnej cenie (nowe kosztowały ok. 300zł) używkę takiej lub pokrewnej, to powinieneś być zadowolony ;)

Wszystkie laser mono i USB, bez podłączenia do sieci.
  • Odpowiedz
@trueno2 Nie kupuj HP, szajs jakich mało. Ja mam Brothera DCP-J315 z wifi, drukuję raz na dwa miesiące i jest git. Drukarka się sama oczyszcza (wybrała sobie godzinę 23.00 na autoczyszczenie no ale cóż xD). Tusze bardzo tanie.
  • Odpowiedz