Wpis z mikrobloga

Wynajdowanie jakichkolwiek argumentów z dupy byleby tylko zdeprecjonować strajk?


@adk08: widać u niektórych ludzi weszła retoryka "jesteś z nami albo przeciwko nam" xD
@adk08: kolejny podatek jest skandaliczny, ale forma protestów uderza głównie w Bogu ducha winnych widzów tych programów. Gdyby to w jakiś sposób uderzało w wyborców PIS to spoko, a tak - protest z dupy.


@Maly_Jasio: Przecież dokładnie o to chodzi xD Ten strajk nie ma zamiaru napsuć krwi pisowcom (chociaż i tak to zrobił, wystarczy przejrzeć fb) bo większość z nich to i tak stracone przypadki, tylko uświadomić ludziom, który
Nie wierzę też, że Polsat w jakiś sposób tego nie przewidział i się nie zabezpieczył w jakiś sposób.


@adk08: a ja jestem przekonany, że nie przewidział. Widowisko się odbyło (jedno, drugie zaraz się zaczyna), organizator meczu (klub gospodarz) udostępnił możliwość przeprowadzenia transmisji. Nie przypominam sobie takiej sytuacji w przeszłości. PZPN sprzedając prawa do transmisji nie liczy tylko na kasę, ale również na promocję rozgrywek, nie zgodziliby się na umowę, według której
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adk08: No to jest problem, tez się zastanawiałem. Choc ta forma jest imo jednym z gorszych wyborów, bo to oczywisty strzał w stopę. Na pewno powinni bardziej walic w pis, nie zapraszac ich polityków itd., ale to im zapelnia ramówkę i nie zrezygnują z tego, ponadto pracownicy mediów muszą mieć dobre stosunki z politykami aby dostawać informacje z wewnątrz co tworzy błędne koło. Ogolnie obecny model mediów jest przestarzały, może ten
@adk08: ma racje i mocno stąpi po ziemi. duzo osob zarzuca mu nie obiektywizm względem obecnej władzy jeśli jednak będziesz go śledził na bieżąco dostrzeżesz ze nie jest on przychylny obecnej wladzy (chociaz bardziej pluje na PO i poprzednia władze)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MatiHanys: Tylko że w protestach chodzi też o to aby zwrócić uwagę na to że problem istnieje. Niestety będzie to zawsze komuś przeszkadzać. Pies z kulawą nogą się nie zainteresuje jak zrobisz sobie taki "protest" żeby nikomu on przypadkiem nie przeszkadzał. Jak chciałbyś to zrobić żeby przypadkiem kogoś nie zdenerwować? Wrzucić post na Facebooka? Każdy miałby to w dupie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adk08: Jeszcze kwestia "grzecznego" protestu. Oczywicie, ze zorganizowanie merytorucznej debaty nie odniesie skutku. Ale gdy negatywne skutki protestu dotykają wyłącznie tych, których przychylność chcemy zdobyć, to coś ewidentnie nie gra. Relacje live spod sejmu i uprzykrzanie życia politykom oraz ich pieskom z mediów publicznych byłoby zdecydowanie lepiej odebrane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@odidouo1: O tak. Kobiety protestują na jakichś rynkach, placach, ulicach- beee czemu na ulicy przeszkadzają w życiu normalnych ludzi, do tego są tacy wulgarni! Kobiety protestują pod domami Naczelnika albo sędzi pseudotrybunału - no ale jak to tak nachodzić biedne osoby w ich prywatnych domach, zostawcie ich!!! A teraz jest protest mediów - i niewulgarny, i nie na ulicach, i nie pod domami osób winnych za zamieszanie, i też nie pasuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adk08: przecież.trn pajac jest od kilku lat na pasku PiS - wcześniej ich krytykował, ale przestał jak.spolki kontrolowane przez skarb państwa zaczęły sponsorować jego biznesu.
Wynajdowanie jakichkolwiek argumentów z dupy byleby tylko zdeprecjonować strajk?


@adk08: ciekawe, czy nie napisałbyś podobnie do Stanowskiego, gdyby twój dostawca wyłączył neta na 24h z powodu strajku, ale nie odliczyłby ci tego na fakturze xDDDD
Dokładnie o tym napisał Stanowski - o PŁATNYCH kanałach, a się srasz jak oszołom.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maly_Jasio: ja #!$%@? to jest strajk, strajk ma uderzać #!$%@? aż będzie dzwoniło. W tym kraju nie da się po dobroci bo ci matkę sprzedadzą i naplują na ryj. A tak btw to wyborcy ***u oglądają trudne sprawy i inne gówna więc uderza to w nich jak w cymbał.
@adk08 bzdura. Nikt nie wylaczyl platnych kanałów tylko zmieniona ramowke wiec to tak jakby wydrukowal zamowione ksiazki ale autor zmienil ich tresc w miedzyczasie
Wynajdowanie jakichkolwiek argumentów z dupy byleby tylko zdeprecjonować strajk? @adk08: ciekawe, czy nie napisałbyś podobnie do Stanowskiego, gdyby twój dostawca wyłączył neta na 24h z powodu strajku, ale nie odliczyłby ci tego na fakturze xDDDD Dokładnie o tym napisał Stanowski - o PŁATNYCH kanałach, a się srasz jak oszołom.


Tyle ze nikt nie wylaczyl neta. Masz dostęp To ze polowa stron nie dziala to nie jest wina dostawcy xd Jak w
@marsellus: Na tym polega strajk. Stanowskiego dupa boli bo pracuje dla tvp i ma taki syndrom że próbuje wybielić pracodawce na siłe. Stanowski też ma chorobę umysłową która objawia się negowanie wszystkiego na siłe co mówi szersza publika. Też tak mam często w towarzystwie, nawet przeciw swoim przekonaniom... żal bo on jest postacią publiczną.
@adk08: ja wczoraj włączyłem tvpis i #!$%@? musiałem wyłączyć bo tego nie dało się słuchać. A ten ciul Stanowski to samo #!$%@?ł na tym swoim tt. Ale czytając komentarze to wielu tutaj ludzi lubi tego dzbana i nie widzi pewnych rzeczy, bądźcie ślepo zakochani w swoim ulubionym frazesie Stanowskim. Uwielbiajcie jego prace ale moim zdaniem nic nie wnosi do polskiego dziennikarstwa i nic nie wniesie oprócz wybijaniu się na Najmanie, dramach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adk08: pozwoliłem sobie do tego co tu pisaliśmy i kurde, jestem pod wrażeniem tego co zaszło przez ostatni tydzień. W przekazie medialnym widac znaczne zaostrzenie narracji wobec pis i jego partii-przydupasow, pojawiają się też głosy o ignorowaniu polityków z tego środowiska. W wielu stacjach pojawiają się materiały obnażające propagandę tvp. Naprawdę pierwszy raz od dawna widzę zmianę ku lepszemu, szkoda ze potrzebny byl strzał prosto w media zeby one jakos skierowały