Wpis z mikrobloga

Eksport rozwinięcia modelu blachowego do DXF w SolidWorks

Nawiązując do komentarza jednego z Widzów, przygotowałem uzupełnienie do odcinka nr 171 w związku z brakiem uwzględnienia w materiale jak wyeksportować rozwinięcie modelu blachowego do formatu *.dxf.

W tym odcinku uzupełniam brakującą treść. Ponadto, dla osób które chcą trochę lepiej zorientować się w technologii obróbki blach, na stronie internetowej kanału przygotowałem nowy rozdział o nazwie Technologia obróbki blach - przykłady. Zestawiłem tam kilka materiałów video dostępnych na YouTube, gdzie zobaczymy m.in. sposób działania pras krawędziowych, przykłady oprzyrządowania do gięcia, zaawansowane maszyny CNC do obróbki blach jak: tłoczenie, wykrawanie, wycinanie (w tym wycinanie laserowe), obróbkę krawędzi oraz kształtowanie przyrostowe.

Zapraszam: [[#172] Eksport rozwinięcia modelu blachowego do DXF w SolidWorks](https://youtu.be/TvW5cB12NbU)

Odwiedź również stronę internetową kanału: IPc - Inżynier Programista

#inzynierprogramista #cad #solidworks #inzynieria #mechanika #studbaza #pracbaza #modelowanie3d #modelowanie #projektowanie #ciekawostki #tworczoscwlasna #nauka #hobby #gruparatowaniapoziomu
Pobierz
źródło: comment_1612992233m2UAb1wSJ14BGSiCr6B0dq.jpg
  • 3
@Andr3v: Strona za mnie pamiętała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i tu jest problem, że nie znam tego tematu tak dobrze, przez co nie mam świadomości, że są takie problemy. Jeżeli będę miał czas, to sprawdzę z ciekawości, czy zawsze tak otwory wychodzą, czy to kwestia ustawień wersji dxf, czy kwestia tego jakie narzędzie użyte do otworów.