Wpis z mikrobloga

TLDR
Wchodzę w pump & dump na #kryptowaluty za kwotę 0.005-0.01 BTC (700-1400zł) i patrzę czy da się z tego coś wyciągnąć. Gram do maksymalnej straty 0.03 BTC. Jestem 0,00777 BTC do przodu (ok 1370zł).
Ten wpis to podsumowanie kolejnej pompy

Disclaimer
Pump & Dump to piramida finansowa na której przede wszystkim mają zarobić organizatorzy. Moim celem nie jest zachęcanie do uczestnictwa, a uświadamianie. W komentarzu podaję linki affiliacyjne i proszę o zarejestrowanie się z nich w ramach pomocy mirkoblogowej społeczności (sam dostaję dzięki temu sygnał wcześniej). Z zasobów grupy nie musicie korzystać, ale jeśli to robicie, to świadomie - analizując moje wcześniejsze wpisy na #swiadomakryptopompa

Czym jest, jak naprawdę działa pump & dump i jakie są zasady tego eksperymentu wyjaśniałem w tym wpisie

Poprzednie pompy:
Pompa nr 1 - SKYBTC
Pompa nr 2 - VIBBTC
Pompa nr 3 - BCPTBTC

Pompa nr 4 - MDABTC
Kolejna pompa z Big Pump Signal. W poprzednim wpisie w komentarzach próbowałem wytypować potencjalnie pompowany coin. Listę zawęziłem do ok 45 walut i nie trafiłem XD Ta waluta ma kapitalizację łączną około 0.0015% całego market cap (ja zawęziłem do maksymalnie 0.001%). Na pompie z WallStreetBets Crypto powinno wyjść. Zaczynam dochodzić do wniosków, że granie tam jest ryzykowne a grupa będzie umierać. Chat zamknięty od kilku dni i tylko ogłaszają co będzie pompowane. Nawet nie da się sprawdzić ile ma się zaproszeń i wydaje mi się że to nie ma znaczenia. Ja sygnał otrzymałem w 3 sekundzie. Z udostępnionych przez @paweu97 zrzutów transakcji widać że duża grupa weszła tuż po 2 sekundzie. Nie wiemy czy to jedna osoba czy kilka ale w 2 sekundzie i 128ms poszedł zakup na łącznie 24 BTC podbijając cenę z 2662 Satoshi do 4295 Satoshi. Co ciekawe (dzięki za cynk @big_fat_ash), około sekundę wczęsniej była pompa na AMBBTC. Czy była to akcja innej grupy, próba zmylenia przeciwnika, czy komuś nie zadziałał bot - tego nie wiadomo.
Ja sygnał otrzymałem w 3 sekundzie. Niestety i tym razem bot nie zadziałał znowu przez zmiany w kodzie (do 3 razy sztuka - dziś kolejna próba) XD Gdyby bot zadziałał, to wszedłby po kursie około 4700-4800 Satoshi i 20% byłoby realne do osiągnięcia. Ja natomiast wszedłem ręcznie w tzw. drugiej fali (duży wzrost, duży spadek, kolejny wzrost to kolejna fala) po kwocie 2496 i wyszedłem po około 3150.

➥ Co: MDABTC (#362 wg coinpaprika)
➥ Kiedy: 10.02.2021 2100GMT
➥ Grupa: Big Pump Signal
➥ Low: 2058 Satoshi
➥ High: 7838 Satoshi
➥ Wzrost: ~380%
➥ Moje wejście: 0,0062150 BTC (920zł)
➥ Moje wyjście: 0,00780709 BTC (1123zł)
➥ Zakup 21:01:18, sprzedaż 21:02:15 (różnica ok 1min)
➥ Zysk: 26%
➥ Skumulowany zysk: 0.00563347 (819zł)

Jak możecie pomóc
➥ Wspierajcie mnie poprzez wejście w grupe discordowa. Nie musicie korzystać - wystarczy jak się zarejestrujecie i wyciszycie grupę. Dzięki! Link w komentarzu bo moderacja usuwa
➥ Obserwujcie tag #swiadomakryptopompa

#bitcoin
konszabelant - TLDR
Wchodzę w pump & dump na #kryptowaluty za kwotę 0.005-0.01 BTC (...

źródło: comment_1613076050KQsVbJnSxj1kV8uGw7Lw06.jpg

Pobierz
  • 21
@konszabelant: na co dziś pompa była? Udało się?
Ja myślałem, ale po paru momentach można skumać, że organizatorzy zgarniają drobniaki ciułaczy. Oczywiście te grupy będą się trzymać tak długo, dopóki jakiś tam procent będzie zarabiać. Ale gdy ktoś wchodzi z 24BTC, to sądzę, że 70-90% ludzi potrafi wyczyścić. Wg mnie (dla mnie na pewno) lepsze było to pompowanie 2-3 dniowe (za ileś tam godzin będziemy pompować). Wtedy ulica mogła wejść, zapłacić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vartan: tak, okrzyki rzeczywiście są debilne. Zwłaszcza jak po minucie-dwoch już koniec zabawy. Dziś było na JUV. Tak, udało się. Wszedłem praktycznie na samym początku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kucik7: moderacja usunęła cały mój wpis (°°
Co chcesz wiedzieć dokładnie? Kupuje w cenie market. Patrzę jak leci i sprzedaje też market ;) ważne by nie kupować jak cena leci w górę. Fluktuacje są tak duże że jak poczekasz kilka sek to na pewno cena sporo spadnie. Na tym kanale na discord dość dokladnir to opisują. Razem z filmikiem. Coś konkretnego