Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Myślę nad zakupem zegarka Rakieta i noszeniu go na pasku nato. I mam parę pytań, czy to dobry pomysł, czy one wskazują w ogóle jeszcze godzinę, czy może ich wahania dzienna są już tak duże, że są praktycznie bezużyteczne. Dodatkowo jak sprawdzić oryginalność, czy to czasem nie chińska rakieta?
Coś w tym stylu link
#zegarki #zegarkiboners #rakieta
NoNameNoIdeaNoLife - Myślę nad zakupem zegarka Rakieta i noszeniu go na pasku nato. I...

źródło: comment_1613140771tHKTy3t3tcR7SOTl56gA86.jpg

Pobierz
  • 7
@NoNameNoIdeaNoLife: mam podobną tylko w innej wersji kolorystycznej(czerwona tarcza) i odchyłka jest około 30 sekund na 10 dni, IMO pasek nato srednio pasuje ale to kwestia gustu, takiej tarczy jak twoja nie widziałem nigdy, jednak specem od rakiet nie jestem, poproś o zdjęcia mechanizmu przede wszytskim, i wtedy nawet niewprawnym okiem jakieś kombinacje alpejskie można dostrzec, ewentulnie zapytaj na fb na grupie PRMZ, tam ci powiedzą dokładnie co to za zwierz
Orient Bambino style to bardziej mozesz jakiegoś fajnego poljota poszukać, ale ogolnie to radzieckie zegarki, jak nie kupisz frankensteina żadnego złożonego z 5ciu innych, działają bardzo dobrze, oczywiście przy regularnym serwisie i bez leżenia miesiące w szufladzie