Wpis z mikrobloga

To co się teraz #!$%@? w webdevie to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie wiem jak to jest możliwe żeby na komputerze na którym najnowsze gry chodzą bez jakiejkolwiek ściny zamulał Youtube czy Facebook. Kiedyś komputer do neta do był synonim słabego kompa, za chwilę przez te wszystkie "nowoczesne webdevowe technologie" to będzie synonimem kompa gejmingowego. W dupę se je wsadźcie, tylko mulą i żrą transfer mobilny.


#facebook #youtube #internet #webdev #takaprawda
  • 163
@Smiejsiezzycia:
Nie chodzi o to że internet jest wolny i FB się wolno ładuje (choć to że strona sporo waży i żre transfer też jest IMO problemem), tylko o to że nawet po załadowaniu wolno chodzi i niekiedy się wręcz wiesza. To samo wykop. Parę lat temu przeglądałem testowo internet na kompie z końcówki lat 90. i choć strona się wolno się ładowała to działała. Teraz bez adblocka to nawet na
tylko o to że nawet po załadowaniu wolno chodzi i niekiedy się wręcz wiesza.


@Fennrir: chyba trochę przesadzasz. Ja mam starego ThinkPada, który może dziś być już raczej uznawany po prostu za lepszy kalkulator i nie pamietam żeby kiedykolwiek jakąś strona mi specjalnie muliła, że o zawiechach nie wspomnę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 114
@Fennrir: dokładnie. Jak odpalę sobie na YT playlistę to żeby dać fullscreena muszę czekać jakieś 10sekund. Facebook to w ogóle ledwo działa. Jak chce zobaczyć, że ktoś o mnie wspomniał w komentarzu to strona zaczyna scrollowac się nie wiadomo gdzie, komentarze się nie wczytują itp
@Fennrir: ojj tak byczq +1

Mam kompa z i5-4310M, SSD, 8GB RAM do lurkowania internetu... FB po aktualizacji chodzi tak wolno, że żeby korzystać z messengera musiałem zainstalować windowsową aplikację, bo nie dało się tego gówna używać XD A to przecież nie jest AŻ TAK słaby procesor. Gdyby nie ublock to pewnie bym sobie przy niektórych stronach mógł herbatę zrobić, zanim by się coś załadowało.

J/w - kiedyś komputer "do internetu"