Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 25 lat i boję się wejść w związek przez byłe doświadczenia. Jestem od 1,5 roku sama. Z jednej strony chciałabym mieć kogoś, a z drugiej czuję ulgę, że mogę teraz być w 100% sobą i robić co chcę i kiedy chcę.
W poprzednich związkach z 7/8lat starszymi (wolę takich póki co) ciężko było zawsze o te same plany. Oni już często snuli plany o dzieciach, pomimo iż tłumaczyłam od początku, że ja o tym nie myślę i nie wiem kiedy i czy w ogóle będę gotowa na tak wielką odpowiedzialność itd. Gdy mijaliśmy gdzieś grzeczne dzieci z rodzicami to czasem komentowali, co dawało mi poczucie bycia inkubatorem w ich oczach, krową rozpłodową czekającą na nasienie. Ja jakoś o ślubie, którego nie chcieli nie wspominałam. Kiedy mówiłam, że fizycznie słabo znoszę słońce (bardzo jasne karnacja) to jeden marudził, że on chce konkretnie na plażę i na to największe słońce. Wielkie poczucie winy i presja, a z drugiej ja musiałam starać się akceptować wiele rzeczy z ich strony, bo myślałam, że to normalne. Byłam bardzo nieszczęśliwa.
Nie wiem, czuje, że nie chce mi się wiązać, bo więcej z tym problemów niż plusów.
Walentynek i tak nie uznaję.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6028d3daa2a355000ae91456
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 60
via Wykop Mobilny (Android)
  • 97
@AnonimoweMirkoWyznania: Szkoda strzępić ryja bo do ciebie pewnie nic nie dotrze ale może chociaż ktoś inny przeczyta.
Starszy o 7/8 lat facet już poważnie myśli o dzieciach, rodzinie itp. Ale ty wolisz takich bo mają kasę , fajny samochód, potrafią dobrze poobracać w łóżku.
Kolejna która chce mieć ciastko i zjeść ciastko i płacze że tak się nie da
@Jodiga: to przepraszam, faceci są winni, że mając słuszny dla siebie wiek chcą się ustatkować i założyć rodzinę a OPka nie chce, bo jeszcze do tego nie dojrzała? To niech poszuka kogoś w swoim wieku? Co to w ogóle za wysryw z Twojej i OPki strony, że musi być jakiś facet, ktory jest 7/8 lat starszy i nie myśli o dzieciach? Rozumiem, że facet narzekający, że nie może znaleźć 7/8 lat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Jodiga: można, tylko będzie ciężko takiego znaleźć. Przecież nie chodzi o to żeby jak trafi się super facet to trzeba go odrzucić. Rzecz w tym że prawdopodobnie się nie trafi.
To jest kolejna odsłona bajki który w dzisiejszych czasach żyje wiele kobiet. Że przyjedzie do nich książe na białym koniu i będą żyli długo i szczęśliwie. I czekają na tego księcia bo nie odczytały że książęta przyjeżdżają zwykle do księżniczek a
GwiezdnyWładca: Tez nie tęsknie do związków. Kilka lat temu skończyłam długoletni związek i od tamtej pory nic. Cieszę się wolnym czasem, swoimi decyzjami, dobra praca. Tym, ze nie muszę się do nikogo dostosowywać ciagle i znosić męskich wad. Seksu nigdy nie lubiłam, bo miałam samych egoistów w łóżku, za niczym nie tęsknie, nigdy nie miałam orgazmu w obecności faceta. Wibrator zapewnia orgazm w kilka minut. Zaciesnilam więzi z rodzina. Faceta poszukam