Wpis z mikrobloga

Powrót ślepej śmierci (1973)

Kolejny tekst mojego autorstwa. Dzisiaj będzie o hiszpańskich zombie-templariuszach i dziwnych pościgach w slow motion. Zapraszam! ---> https://wildweekly.pl/2021/02/15/grobowiec-slepej-smierci-1972/

#nwjaktonazwac (tag autorski) #horror #film #filmweb #ogladajzwykopem #filmnawieczor #gruparatowaniapoziomu
SuperEkstraKonto - Powrót ślepej śmierci (1973)

Kolejny tekst mojego autorstwa. Dz...

źródło: comment_1613422042ij9UKbEBYzbA8zQ1tUVh9a.jpg

Pobierz
  • 15
Jeśli ktoś z was chciałby być w przyszłości wołany do kolejnych wpisów to zostawcie tutaj plusa. Przy okazji wołam: @sejsmita, @BigRedChick, @Fevx, @pogromca-pieczonych-kurczakow, @PanKarolKnuropatwa, @WlasnieInstalujeWindowsa, @eM-Ka, @Freakz, @poji, @GARN, @wyporkiewicz, @lisilis, @meinigel, @Polanin, @Gaya_Deguchi, @r__k, @serio_serio, @Jedenastak, @Zeugma, @jerekp, @binturong, @DeMix10, @ewaewa, @dami423, @miseria, @Zalbag, @
@azertyazerty: Na Filmwebie to mogę mieć zawyżone trochę oceny, bo przynajmniej z 5 tysięcy tytułów oceniłem z pamięci, a sentment, zwłaszcza do filmów oglądanych na VHS robi swoje ;)
Więc tak przynajmniej * dla bezpieczeństwa odejmuj od moich ocen :P
@azertyazerty:
Obserwujesz tag #zlotaeravhs ?
Bo jeszcze trochę i przekroczy granicę 1k ;)

Lepiej tag niż mnie, bo wrzucam też różne rzeczy nie związane z filmami ¯\_(ツ)_/¯

Aha, na Filmwebie zaakceptowałem...
Aleś żeś mnie tam dał radę wypatrzyć ( ͟ل͜)
@Montago: Obserwuje juz. Dzieki za filmweb, zerknalem tylko. Widze czesto polecasz ludziom filmy w komentarzach, notuje powoli to czego nie widzialem.

Dzisiaj pozniej poszukam jakiegos s-f albo horroru z fabula, akurat moze « Phantasms » nie albo te co proponowales komentarz wyzej!