Wpis z mikrobloga

#filmnawieczor #netflix #film
W erze gniotów, których nie da się obejrzeć bez większego zażenowania od pierwszych minut produkcji. Naprawdę trudno znaleźć coś wypuszczonego po roku 2007, szczególnie na zepsutej przez poprawność polityczną platformie na N. Jednak zdarzają się wyjątki, jak ta zeszłoroczna koreańska produkcja. Na potwierdzenie dodam, że #rozowypasek ani razu nie spojrzała na telefon. A film to już kolejny przykład po Parasite, że teraz to Azjaci trzymają jakis poziom. Ode mnie 7/10 i dodatkowy plus za to że nowa produkcja. Polecam, Tomasz Hajto.
citizen_cock - #filmnawieczor #netflix #film
W erze gniotów, których nie da się obej...

źródło: comment_16135670934ySuiKYbUaKhdj5g2VfGRb.jpg

Pobierz
  • 11
@citizen_cock: A może zanim zaczniesz innym cisnąć to poświęcisz chwilę na zamysł co mogli mieć na myśli komentując?
Parasite uważam za przeciętny film, nad którym spuszczają się z paru powodów. A pierwszy z nich to wstrzelenie się w temat gorący w tamtym czasie. Czyli nierówności klasowe. Dodaj do tego ładny obrazek, parę ciekawszych zabiegów operatorskich i masz film oskarowy.
@citizen_cock: Z dziewczyną dobry dramat, w temacie autyzm Innocent Witness, dobry również A Day, thriller Forgotten, Memories of Murder, sci fi Space Sweepers, akcji Time to Hunt, The Divine Fury,Tazza one eyed jack,Unstopabble gangsterski The Drug King, kryminał Ordinary Person, dramat Best Friend. To tylko z takich ostatnich obejrzałem w ostatnich latach dużo koreańskich filmów i trudno przez to mi coś wybrać z nadmiaru ( ͡° ͜ʖ ͡°