Wpis z mikrobloga

@KarmelowyJeremiasz: W sumie od lat wiedziałem, ze mac nie do gier, ale no szkoda .
Tak po 2 latach widze, ze za ta cene i wiekszosc rzeczy ba Windows bym zrobił i jeszcze gre by szło odpalic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KarmelowyJeremiasz: Ja wiem dlatego z grami nie dziwi bo ciezko tam upchać cos, mobilność top ale wlasnie niektore apki (pomijam gry) to i tak wygodniej na Windows było i ogolnie jakos spodziewałem się po tym mitycznym mac czegos lepszego
Ale no czas pracy na baterii i rozmiar to serio top

Jak iPhone i airpods to mega zakup dla mnie to MacBook bym przemyślał(nie chodzi o jakieś gry) ( ͡° ͜
@cr_7: Mniej więcej rok temu tez uznałem ze chce sprawdzić mitycznosc Maca, i kupiłem używkę właśnie 2017 aira - zawiodłem się ale uznałem ze kupując starego aira nie ma co liczyć na „wow” i muszę kupić coś nowszego.

Kupiłem aira z 2018 i zawiodłem się jeszcze bardziej, bo działał gorzej jak 2017. Następnie uznałem ze koniec, trzeba kupić coś z wyższej półki a nie przebierać w pół środkach. Wjechał MBP 16”
@cr_7: Stary na wersji dla biedackiej rozdzialce grałem w wowa, ale wiatrak #!$%@?ło w kosmos. Stabilne spokojne działanie w World od Tanks blitz, hearthstone, kerbal space program, tibia ( ͡° ͜ʖ ͡°) tu akurat hd6000 powinien dać radę więcej, ale z tych dziadowskich 2C/4T więcej nie wyciągniesz na bazowej i5tce. Odkładam już na M1 albo coś nowszego jak wyjdzie jesienią ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Nxtp: O to może cos sprawdze z tych co napisales ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo tez o takie tytuły chodziło
Wiadomo nie bede miał wymagań z dupy i wiedźmina chciał, tylko wlasnie cokolwiek żeby czas zleciał jak nie ma dostępu do PC
@cr_7: @chef_r2r: @Nxtp: Jeżeli już bardzo upierasz się na gry na macu i nie jest to jakiś esportowy poziom a masz dobry internet to zostają ci usługi cloud gaming. Na Geforce Now (jest darmowa wersja) pograsz w dużo tytułów AAA - nawet na 7 letnim MacBook Air moża je odpalić bez szumu wiatraków. W zależności od twojego operatora opóźnienia mogą być nawet mało zauważalne. Odpal sobie tam jakieś obsługiwane