Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Byczki, mam problem z pleśnią w domu. Normalnie masakra jest. Co zmyję, to za jakiś czas znowu się pojawi. Kupiłem pochłaniacze wilgoci ale to gówno daje. Mieszkam na ostatnim piętrze i w zimie jak śniegu jest od cholery na dachu to mój sufit przechodzi gehennę xD Polecacie może jakieś środki chemiczne, płyny czy cuś? Przecież to żyjący rak jest (°°

#dom #plesn #majsterkowanie #pytanie #niewiemjaktootagowac #problem #chemia xD
Pobierz Mega_Smieszek - Byczki, mam problem z pleśnią w domu. Normalnie masakra jest. Co zmyj...
źródło: comment_1613636157Rv88WVJXqEkbhGclzbTipx.jpg
  • 64
@Mega_Smieszek: ziomek walczysz ze skutkiem a nie przyczyną dlatego #!$%@? ci z tego wychodzi. Zanim cokolwiek skujesz albo popsikasz ogarnij skąd masz wilgoć w mieszkaniu. Dach może przeciekać, możesz tam mieć mostek termiczny od źle docieplonego muru (mur przemarza i od wewnątrz zbiera się kondensat), może to być brak wentylacji. Może być kilka przyczyn na raz. Jak sam jesteś niekumaty to poproś kogoś kto się orientuje, np. budowlańca albo technika od
@Mega_Smieszek: Sprawdź dach, w ścianie zrób otwór wentylacyjny, usuń szpachelką farbe, użyj środka dobrego na pleśń, pomaluj farbą na pleśń. Nie wiem czy masz jakieś doloty powietrza w domu bo by poprawnie działała cyrkulacja powietrza musi brać je z zewnątrz. + Trochę wygląda też jakby nie było ocieplenia.