Wpis z mikrobloga

@LewCyzud: Jestem na tej giełdzie od paru dni i robię wszystko żeby to ozyło i miały tu racje bytru inwestycję więcej niż kilu dniowe. Do tej pory skupiłem jeden bank i jedną spółkę energetyczną. Niewielkie przyrosty wiedzę, a raczej żadne. Moim zdaniem nie wynik to z samego rynka, a ostrożności spekulantów. Widzisz coś fajnego w perspektywach na jutro?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@H13D: jeśli nie przejdzie Boruta bo ma za duże obroty to mam kilka innych typów spółek które z chęcią bym spompowal. Może NOVITA? :) Chyba że wolisz coś i małymi obrotami i groszówkę. Wszystko jest do ustalenia :)
@widmo82: Ustalić coś będzie Nam ciężko, jest nas par, ale co mogę powiedzieć w oparciu o moje kulku dniowe doświaddzenie na poslkiej to trzymajmy banki, w szegulnośni mocno niedowartościowane milenium i czekajmy na drobne spadki w energetyce, na nich zarabiajmy. Jestem tu nowy i chciałbym żebyśmy się wspierali w zyskach, sam zainwestowałem na początek więcej niż pewnie większość inwestorów zarobiła przez całe życie. Jeśli mamy coś robić to róbmy to razem
@pawel0414: zacznij ze mną, gpw to dla mnie nowoś, jestem trochę zaszokowany tym. Moja rada, wchodz za minium 10k bo większość zje prowizja i graj na dziennych interwałach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fortySeven: nie musi być NC. Są spółki gdzie są małe obroty na głównym bananie. Ważne też żeby ulica miała duży udział a nie fundy które się obkupily i zaczną się jedynie dziwić co ulica odpi3rdala z nudów :)
Jeden mały baton od nich i kwik :)
@H13D: zapakuj się po kukle w CDA ( ͡° ͜ʖ ͡°) za tydzień raport za 2020 a w pandemii obroty rekordowe wykręcali. Popatrz jak urosło rok temu przed raportem. Polski netflix normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)