Wpis z mikrobloga

@crest: Żydzi czy muzułmanie w niewielkim stopni wpływają na moje życie.

Za to Katolicy to prawdziwy cierń w dupie, i nie chodzi to w żadnym wypadku o wolność słowa bo każdy ma wg mnie prawo #!$%@?ć takie głupoty jakie ma ochotę o ile nie narusza tym praw innego człowieka, ale o narzucanie swoich biblijnych praw osobom niewierzącym. Jak durny by one nie były, dlatego ich hejtuje. Mam nadzieję że wyjaśniłem.
@DonPablito dlaczego Żydzi albo muzułmanie mają niewielki wpływ na twoje życie pomyślmy...
Może dlatego, że jest to ułamek społeczeństwa mzoe dlatego, że nie masz z nimi żadnej styczności, może dlatego, że 95% mieszkańców Polski deklaruje się jako KATOLICY. Żeby tak oczywiste rzeczy tłumaczyć, nawet na portalu ze śmiesznymi obrazkami, to aż wstyd.
@crest: Potraktuję cię zupełnie poważnie i liczę na wzajemność.

może dlatego, że 95% mieszkańców Polski deklaruje się jako KATOLICY



J.w. tylko odnośnie pierwszego zdania. Co do reszty to dokładnie to miałem na myśli co napisałeś. Krytykuję katolicyzm ponieważ ogranicza moje prawa. Nie rozumiem tylko po co mi to tłumaczysz. Twój obrazek sugeruje że "lewactwo" jedzie po katolikach podczas gdy oni chcą tylko wolności słowa i wolności wyznania.

To nie prawda, Kościół
@crest: nie widzę tam żadnych danych o:

95% mieszkańców Polski deklaruje się jako KATOLICY

natomiast spis powszechny z 2011 zawierał to pytanie ale jednak przeczy temu co piszesz mimo tego że dane nieaktualne a liczba wiernych spada rok do roku

Kościół Katolicki - obrządek łaciński (Kościół rzymskokatolicki) 87,58%
no chyba że uważasz liczbę ochrzczonych za liczbę osób deklarujących się jako katolicy ale jest to błędne i chociażby ja jestem dobrym przykładem,