Wpis z mikrobloga

Czym jest "nowoczesność" dla Konfederacji?

Winnicki zrobił dziś takiego fikołka umysłowego, że aż zainspirowało mnie to do napisania posta. Winnicki porównał wiedzę naukową wymaganą do posadzenia łazika na Marsie do "nowoczesnej wiedzy o życiu człowieka", która każe ułożyć prawo aborcyjne wg wierzeń pustynnych pasterzy sprzed kilku tysięcy lat.

A czy wiecie, gdzie jeszcze obowiązuje tak "nowoczesne" prawo aborcyjne, jak w Polsce? W Kamerunie, Mali, Etiopii, Kenii, Wybrzeżeu Kości Słoniowej. Zapraszam zatem do galerii zdjęć "nowoczesności" wg Konfederacji.
Zaznaczam że starałem się wybierać te bardziej cywilizowane zakątki ów państw, głównie stolice. Jak wygląda prowincja, to wystarczy wpisać nazwy tych państw w wyszukiwarce grafiki Google.

Na koniec zostawiłem wisienkę na torcie, czyli Salwador - państwo w Ameryce Środkowej, gdzie katolicy odnieśli pełne zwycięstwo i aborcja jest całkowicie zakazana. Natomiast kobiety są podejrzewane o morderstwo, nawet jeśli tylko poroniły. Ale warto było, bo dzięki katolickim wartościom udało się zbudować naprawdę "wspaniały kraj".

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfederacja #neuropa #4konserwy #polityka
lewoprawo - Czym jest "nowoczesność" dla Konfederacji? 

Winnicki zrobił dziś takie...

źródło: comment_1613727412kVslHHI0cG6MhQ6L5EFRZc.jpg

Pobierz
  • 19
A na koniec ciekawostka o Salwadorze:

Salwador – jeden z najbardziej brutalnych krajów na świecie i jeden z najwyższą liczbą zabójstw. Drugi, zaraz po Stanach Zjednoczonych, kraj z najbardziej zaludnionymi więzieniami. Kraj, w którym rządzą gangi i 90% Salwadorczyków żyje w kontrolowanych przez nie dzielnicach. Statystyki mówią, że w Salwadorze liczącym 6,8 mln mieszkańców, sześćdziesiąt tysięcy to członkowie gangów.


https://www.banita.travel.pl/salwador-kraj-rzadzony-przez-gangi/

Trzymajmy kciuki, aby i w Polsce katolickim fundamentalistom udało się osiągnąć ten
lewoprawo - A na koniec ciekawostka o Salwadorze: 

 Salwador – jeden z najbardziej ...

źródło: comment_1613728703WKtkqyJEekHKYSOPdMPJfp.jpg

Pobierz
@iAmTS: No rzeczywiście teraz boli, jak na to patrzę. Ale co poradzić, na wykopie nie da się poprawiać swoich postów. Za szybko pisałem, a w międzyczasie naotwierałem sobie zdjęć w zakładkach i starałem się zapamiętać, które państwo jest które. I tak wyszło. ¯\_(ツ)_/¯