Wpis z mikrobloga

Drogie wykopki! Dzisiaj wyszedł event "Wish upon a lantern", który łatwo pominąć, a lepiej go ukończyć ;)
Otóż mamy czas do 26 lutego, by rozświetlić 5 latarni. Mi już pierwszego dnia udało się rozświetlić 4 różne, więc nie powinno być to trudne. Jeśli nam się to uda, to będziemy wliczeni do grona graczy, miedzy których podzielony zostanie MILIARD primogemsów! :D

Mam nadzieję, że ludzie będą to robić jedynie na głównych postaciach, żebyśmy dostali jak najwięcej tej waluty! :D
Dodatkowo z każdej latani (nie wiem jak z powtórkami, ale pewnie też) dostaniemy mniejsze nagrody, głównie mora, ale również exp booki itp.

#genshinimpact
Mr_Lewy - Drogie wykopki! Dzisiaj wyszedł event "Wish upon a lantern", który łatwo po...

źródło: comment_1613733641A4ojSKoZZUbe0y9mbRUGqX.jpg

Pobierz
  • 19
@Tradey: Myślę, że gdyby dawali to wszystkim graczom to właśnie by tak było, ale że trzeba pozapalać te latarnie, robi się to nie w grze a na stronie (tego nie powiedziałem!! jest strona, nie chcę dawać linku, więc wpiszcie fraze "wish upon a lantern" w google) to może będzie to kilka razy więcej primogemsów :D
@Elec: Każdy gracz dostaje masę takich rzeczy w mailach. Szczególnie, jak masz załącznik (tu Mora) to można pomyśleć, że to "prezent" jakich wiele. Ja zazwyczaj klikam claim all i mam to gdzieś. A tutaj trzeba przeczytać, zjechać na dół, kliknąć w link żeby przejść na stronę.

Ale skoro czytasz wszystkie maile od MiHoYo i uważasz że to oczywiste to przepraszam za wpis, mogę usunąć :)
@Mr_Lewy: Slime Ranch na takiej samej zasadzie działało. A przed tym jeszcze event z Zhonglim i Childe. Ankiety też wypełniam jak dają. ¯\_(ツ)_/¯
@Mr_Lewy: No i generalnie to wystarczy tylko tytuł maila przeczytać. Jak ktoś to ominie to sam jest sobie winien.

Przy czym tu #!$%@? i pole tytułu zamienili z nadawcą.
@Elec: Dobrze, to nie będę w przyszłości wstawiał informacji na temat nowych eventów, abyss, porad itp, bo każdy może wszystko ogarnąć sam i jeszcze będziesz musiał przeczytać jakiś post na temat, na który już masz informacje.

O co Ci chodzi człowieku, jeśli chociaż jedna osoba mogłaby ominąć ten event to lepiej jej pomóc i pokazać to tutaj. Ale nie, jak ktoś ominie to frajer i sam sobie winien, dobra postawa samodzielnego
@Mr_Lewy:
Stwierdziłeś, że eventu jest łatwo nie zauważyć a ja się z tym stwierdzeniem zwyczajnie nie zgodziłem.

hurr durr dobra to ja już nic nie będę pisał niech ludzie sami sobie szukają

jaki drama queen xD
Mam taką poradę, jeśli nie interesuje Cie jakieś info możesz je po prostu pominąć. To w miarę proste, wystarczy nie pisać komentarza, nie czytać, spróbuj :)


@Mr_Lewy: Mam taką samą opcję komentowania jak i ty tworzenia wpisów i jeśli będę sobie chciał to będę z niej korzystał. Elo.
@jombsik: Pytasz o stronę, gdzie jest event czy o to za co się je zdobywa?
Jeśli chodzi o to za co, to dziennie będzie pewnie kilka zadań, takich jak udostępnij link na media społecznościowe, odwiedź ichniego fb, insta itp.