Wpis z mikrobloga

Mirki powiedzcie mi, bo ja się już pogubiłem całkowicie. Chce sobie w Cywilizację VI pograć, ale zawsze z Civką mam tak, że z kupnem czekam aż gra jest skończona - wyjdą wszystkie narody, dodatki i patche, żeby kupić już pełen pakiet, a nie jakiś niedokończony produkt, do którego będzie trzeba dokładać co miesiąc coś za dodatkową kasę.

Czy Civ VI jest już na tym etapie?

Bo ostatnio coś czytałem o ostatnim patchu w lutym i rozpoczęciu prac nad VII, ale wszedłem na Steam i tam jest taki #!$%@? w liczbie i rodzajach wersji: podstawa, cywilizacje każda oddzielnie, przepustka sezonowa jedna, druga, potem jakaś zawartość dodatkowa itd. itd. Za cholerę się nie mogę się w tym połapać. Jakbym chciał kupić 1 wersję zawierającą wszystko to czego szukać?

#steam #grykomputerowe #cywilizacja #civilization6 #civ6 #gog #pcmasterrace
  • 12
@plackojad: Ale te ich patche to coś wnoszą jako materiały dodatkowe czy to raczej usprawnienia, które jak kupię komplet teraz to i tak dostanę za darmo w formie updejtu?
@gobi12: jak to jest ta civi VI co rozdawali za free na epic'u to tak średnio bym powiedzała. Gierka wciąga na weekend max dwa ale ogólnie to trochę zyebali z rozłożeniem rozgrywki w czasie. Nowoczesnośc leci jak poyebana ale za to strzelać z procy będziesz przez pół godziny conajmniej
@LoneRanger: jak jesteś graczem weekendowym i wchodzisz tylko na weekend i nie grałeś w życiu za dużo to pewnie tak. Tylko starzy wyjadacze co gre zaczynają od procy i to zaczyna wQurwiać już trochę, bo ile można to samo przerabiać tyle, że w innej grafice ¯\_(ツ)_/¯ no i wydaje mi się że jak już masz odblokowane te wszystkie opcje to jednak warto byłoby je poużywać, a nie tylko odblokować żeby za
@gobi12: gra jest w dobrym stanie, a w marcu ma wyjść ostatnia duża aktualizacja, o której wiadomo. Ma ona dodać nową cywilizację i lidera, nowy tryb gry oraz kilka poprawek, które zapowiedzą zapewne krótko przed wypuszczenie aktualizacji (głównie poprawki jakichś drobnych błędów i zmiana premii cywilizacji/cech terenu/cudów).