Wpis z mikrobloga

czy warto kupić #nintendoswitch ?
w sumie to już jestem najarana na pykanie w Mario, ale ciągle się waham, mam PS4 i peceta na którym można grać a nie gram, jedynie w głupie gierki na telefonie typu połącz trzy diamenciki w większy diamencik ( ͡° ʖ̯ ͡°)
na tym dołączonym ekranie da się wygodnie pograć czy trzeba przed tv?
  • 12
@pollyanna: Switcha warto głównie dla gier nintendo. Jako dodatek do ps4/pc jak najbardziej. Ktoś z discorda xboxa zrobił screenshota jak okresliłem switcha ale w sumie nadal się z tym zgadzam.

To jest super sprzęt na wyjazdy, nietypowe gry nintendo czy indyki/roguelike do pogrania przed snem. Jako główna konsola raczej średnio się sprawdzi. Jeśli się zdecydujesz to od razu polecam Mario Rabbids czy Mario Odyssey, niby są podobne tytuły na konsolach sony/xboxie
kawaczekoladowa - @pollyanna: Switcha warto głównie dla gier nintendo. Jako dodatek d...

źródło: comment_1613756428nhnmVO9l72ppnzyHkjjlT9.jpg

Pobierz
@pollyanna: na switchu można grać w segmencie czasowym który nie jest dostępny dla ps4 i kompa - wszelkiego rodzaju dojazdy, podróże, delegacje, przerwy w pracy itp. Jest to tez konsola idealna do krótkich posiedzeń - włączasz grę w mniej niż minutę, przerywasz kiedy chcesz i wracasz do dokładnie tego samego momentu tez kiedy chcesz. Swietnie się gra w japońszczyznę i indyki. Moim zdaniem warto, ale jako uzupełnienie a nie główna platformę
@pollyanna: Tak jeszcze dodam, że głównie gram w handheldzie na wyjazdach etc. Jakoś jeśli mam usiąść do gry przed tv to wybieram z reguły "poważne" konsole albo siadam do pc xD ale mimo to nigdy bym nie wymienił zwykłego switcha na wersję Lite. Te odłączane joycony czy po prostu świadomość tego, że mogę przełączyć się na tv jest spoko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pollyanna: mam nadzieję, że się myle ale jak masz kompa i konsole i nie grasz to i na switchu nie będziesz grała. Weź sobie dokup uchwyt na telefon do pasa od PS4 i pograj w jakieś klasyki że snesa czy GBA na telefonie na sprobowanie. Też myślałem, żeby sobie kupić switcha ale mając kompa, Xbox one, nds i na telefonie z 120 gier że snesa GBA PSP med meme czy sega
@wormwood89: ja mialem kompa i dwie konsole jak kupowalem switcha, a okazało się to moja najlepsza decyzja growa ostatniej dekady.
Wcześniej często nie miałem czasu grać, a nawet jak już czas był, to albo nie chciało się zaczynać gry (bo wiedziałem że zagram raz czy dwa po kilka godzin i już nie będę mieć czasu na grę), albo było np było lato i lepiej było czas wolny spędzić na zewnątrz.
Odkad
@wormwood89: ja miałem xone (sprzedałem) i mam pc który wszystko odpali no i mam switcha. na pc i xone nie grałem z 2 lata, na switchu gram w miarę regularnie. też miałem taki etap że jestem wypalony i mało grałem, od kupna switcha w zasadzie gram w miarę regularnie na ile życie pozwala