Wpis z mikrobloga

w csie istnieje cos takiego jak kolejka smurfow jak w lolu czy cos podobnego? ja jestem poziom global 8lvl faceit moze teraz troche gorszy bo dopiero wracam do gry i gram sobie z kolegami mmy i trafiamy srednio na kalachy na ktore zawsze na tych mmach robilem po 50 fragow i enemy grali jak gowna a teraz ciagle trafiamy na jakichs kozakow i to czuc golym okiem dla kolega co gra solo na podbnych rangach tez mowi, ze poziom w tych meczach jest o wiele wyzszy niz jak gra solo
#csgo
  • 11
@demonox: zobacze jutro na ten trush factory, bo strasznie mnie dziwi, ze z 6 meczow trafilismy na takie kalachy, ze to ewidentnie bylo widac, ze goscie tak nie graja, jeszcze pol roku temu na smurfie jak gralem na takie rangi to robilem srednio 45 fragow z kolegami
@Arekt: Też tak miałem (9 lvl faceit), jak wróciłem po pół roku nie grania to wywaliło mi najniższy możliwy trust factor i co mecz w przeciwnej drużynie był gościu co sobie skakał na rage hacku. Pomogło zrobienie kilkudziesięciu overwatchy i otrzymywanie rekomendacji.
@Arekt: nie ma żadnej kolejki smurfów, po prostu na wysokich rangach (na standardy matchmakingu Valve to MGE+) kręci się od zawsze pełno odpalonych debili, a od wyjścia operacji jest gorzej, bo ilość przyznawanych banów mocno spadła (trzeba zarobić na przepustkach hehe). O ile wcześniej co dzień dochodził mi ktoś zbanowany (mam wtyczkę w przeglądarce) tak teraz co kilka dni. Tureckie czy ruskie konto prime z rangą i odznakami kosztuje w necie
@vanillla_guy: ale najgorsze jest to, że ja nie czuje żeby to były odpały na pewno nie są to osób które ewidentnie cheatuja a też nie chce mi sie wierzyć, że tak dobrze by sie kryli, a meczy chyba szuka nornalnie jak na standarty cs około 2-5 minuty, ale sprawdzę te overwatche i trust factory jeszcze, teraz jeszcze obejrzałem 2 mecze na podobnych rangach i poziom gry jest o wiele niższy wiec
@Arekt: czyli jak Ty grałeś na smurfie to było ok, ale jak teraz trafiasz na innych, którzy wpadli na ten sam genialny pomysł, to już jest słabo? ( _)
@DejwiD: ja nie mówię, że tak jest bo raczej każdy smurfuje i też trafia na smurfy, ja tylko mówię, że dziwi mnie poziom tych gier i to, że to nie są pojedyncze gry tylko już z 6-8 pod rząd
dziwi mnie poziom tych gier


@Arekt: A to dla mnie akurat normalne. Z moich doświadczeń jest tak, że często poziom ludzi na DMG+ jest śmieszny- elementarne braki w strzelaniu, zero myślenia itd. Nie wiem jakim cudem doszli do takiej rangi. Często jakiś odpalony czy boostujący kolegów MG1-2 jest dużo mocniejszy. Problem pojawia się dopiero gdzieś na LEMie i wyżej gdzie liczba odpałów poraża, zwłaszcza jak zagram dobry mecz i dostanę zgłoszenia.