Wpis z mikrobloga

Mam takie pytania do kryptowyjadaczy:
jak najmniejszym kosztem wyprowadzić fundusze z Binance na „papier” (portfel papierowy)? Prowizje przy wypłacie BTC czy ETH zjadły by mi całe zyski, może znacie jakieś sposoby by tanio przelać fundusze do portfela, który daje możliwość pozyskania klucza prywatnego?
I druga sprawa, czy istnieją jakieś stablecoiny, które można przechowywać na papierze?

#bitcoin #kryptowaluty #binance #btc
  • 20
I druga sprawa, czy istnieją jakieś stablecoiny, które można przechowywać na papierze?


@Urceusz: PLN

A tak poważnie, to raczej tych opłat nie ominiesz jeżeli chcesz BTC przelać na papier... Możesz ewentualnie wypłacić sobie taniej jakąś kryptowalutę z niskim fee jeżeli w ogóle ma opcję utworzenia paper wallet.
@fervi: 1)Dlaczego sugerujesz bym nie używał papierowych portfeli? Ja ma w ten sposób zakopane BTC od 2013 roku i nic się z nimi nie dzieje. A dzięki temu, że dostęp do nich wymaga trochę zachodu, to nie sprzedałem ich w 2017:)
2) Problem leży w tym, że większość giełd wymaga KYC, a zaprzecza idei kryptowalut i może stworzyć zagrożenie fiskalne
3) dzięki za info, tego łańcucha nie znam… obadam sprawę
@Urceusz:
1) No właśnie m. in. dzięki temu :P
2) Część nie wymaga, trzeba na bieżąco być
3) To sidechain Bitcoina. Masz więc RBTC i DoC (albo USDT) i dość niskie opłaty, ale musisz ogarnąć, bo nie jest to na wielu giełdach dostępne (co nie znaczy, że się nie da)
@SpaceJazz: Tą opcje rozważałem, jednak niepokoi mnie fakt że sieć BSC jest scentralizowana i całkowicie zależna od Binance. A jak tam wprowadzą KYC to będzie kicha… w ten sposób straciłem fundusze wpakowane w piep…. BITMEX