Wpis z mikrobloga

@arisasata: Zródło jest podane. Dodatkowo nie rysowałem po liniach jak na papierze śniadaniowym, tylko patrząc na pracę sam konstruowałem wszystko na kartce. W tej konkretnej pracy nie samplowałem nawet kolorów. Nie wiem czym to się różni od przerysowywania zdjęcia, albo kadru z filmu. A co do chwalenia się to chyba ci się tagi pomyliły. Wrzucam tu swoje codzienne zajmowanie się digital artem, jak oszukuję to mówię gdzie, jak korzystam z refa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FailedArtist: xd przy tak biednej gamie nie jest ciężko stworzyć coś, bez pobierania kolorów. A różni się tym, że skopiowałeś nawet styl artysty, zdjęcie/kadr możesz odwzorować po swojemu ¯\_(ツ)_/¯
@arisasata: To musiała być dobra kopia w takim razie skoro tak cię piecze, że skopiowane xD Cel spełniony, wszyło mi coś w końcu. Jak chcę osiągać podobne klimaty jak ten artysta, to co mam robić? Będę kopiował, aż się nie nauczę co sprawia, ze tak mi się podobają jego prace.
Można też przerysowywać każdy szczegół ze zdjęcia hiperrealistycznie i nie ma w tym nic złego. Zamiast czepiać się technikaliów i tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FailedArtist: typowy początkujący artysta xd trochę pokory, nie każdy będzie Ci słodził. Owszem, mogę czepiać się tego, co Ci nie wyszło, ale to nie ma sensu, bo patrząc na pozostałe prace nie ogarnąłeś podstaw i to by bylo jałowe gadanie
@arisasata: Przecież wiem że sse, mówię że takim #!$%@? nikomu nie pomagasz. Jałowym gadaniem jest zniechęcanie do kopiowania prac lepszych od siebie. Jak twoim zdaniem pomoc mi nie ma sensu, to moim zdaniem jak nie pomagasz to możesz utkać #!$%@?ę, bo typowy początkujący artysta nie musi dawać po sobie jechać za coś co nie ma merytorycznych podstaw. Możesz mnie #!$%@?ć za technikalia jak już mówiłem, będę wdzięczny jak mi coś podpowiesz,