Wpis z mikrobloga

@Nevak: Czekaj, czy ja to dobrze rozumiem? Koleś który nigdy wcześniej nie udzielał się na tagu dodaje wpis z prośbą o przygotowanie dla niego tęczowego awatara i po chwili wywołuje jakąś fejk-dramę z listami, a towarzysz @L3stko tworzy na tej podstawie piętrową teorię spiskową o jakimś "rozłamie" w nejropie?

Nie no, brzmi w #!$%@? legitnie. Konserwy to jednak umiom w konspirem, nie ma to tamto - przypomina mi to trochę tego
@Nevak Ale ja nigdy nie mówiłem, że należę do neuropy. Skąd ten pomysł?

@mnik1 Jak wyżej: nigdy nie twierdziłem, że należę do neuropy. Co do tęczy: to zbieg okoliczności. Już dawno miałem ustawić. Niejednokrotnie wyrażałem swoje opinie na temat polityki, więc można łatwo sprawdzić którym poglądom mi bliżej. Nazywanie mnie konserwą jest nie na miejscu.
@Nevak A co mnie obchodzi jak mnie ktoś nazywa? Akurat ja w tych wojenkach udziału brać nie chcę. Mnie tylko teraz #!$%@?ło, że mnik1 sugerował jakobym był konserwą pod konspiracją co jest gówno prawdą, którą łatwo sprawdzić po mojej aktywności. Ale łatwiej kogoś opluć. Sam widzisz jak zareagował: niektórym nie zależy na prawdzie.
@mnik1 Jak wyżej: nigdy nie twierdziłem, że należę do neuropy.


@kiszczak: to dlaczego Twój zakładam, że kumpel @L3stko przyleciał Ciebie bronić jako wieloletniego neuropka? xD

A tak w ogóle to nie rozumiem co to za pretensje do garbatych, że ich dzieci są proste xD
Nie zostałeś zawołany i coś mi się zdaje, ze tak właśnie zostanie teraz.
k1fl0w - > @mnik1 Jak wyżej: nigdy nie twierdziłem, że należę do neuropy.

@kiszcza...

źródło: comment_1613859712qA3jOsFgoMu2nDEmGmDDeZ.jpg

Pobierz