Wpis z mikrobloga

Dalszy ciąg wojny o 3060ti od morele. Ponad tydzień temu chcieli mi anulować zamówienie w zamian za bon na 100 zł XD Oczywiście odmówiłem ale uparli się, że chcą zwrócić mi kasę. Wystawili mi fakturę korygującą, którą potem jeszcze raz skorygowali, bo nie zgodziłem się na stwierdzenie, że powodem wycofania zaliczki była rezygnacja z mojej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak czy inaczej korekta wystawiona na początku zeszłego tygodnia, a kasa nie wróciła. Odzywać się do nich, czy specjalnie odczekać i dopiero potem robić awanturę, że nie dość że mi nie zrealizowali zamówienia to #!$%@? hajsy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#morele #rtx #nvidia
  • 9
@jandiabeldrugi: same story z mojej strony, do mnie nawet nie chciało im się dzwonić dostałem maila żeby skontaktować się z infolinią, mają zwrócic hajsy i mam być w kolejce, czyli karty nie zobaczę aż się ceny ogarną (też proponowali bon 100zł xDD)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fearek2137: u mnie dalej wisi jako "nowe". Zwrotu kasy nie dostałem do tej pory. Z którego dnia miałeś zamówienie? Ja mam z 3 grudnia. W komentarzach na stronie ktoś opisywał podobną sytuację do twojej i podobno po kontakcie z supportem mu przywrócili ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szarzastyy: 3 grudnia. Wczoraj dopiero zmienili mi status na "w realizacji" i potem przekazali paczkę do wysłania. Ma być w piątek w paczkomacie. Tak więc idzie do przodu ale powoli. Mam mimo wszystko wrażenie, że straszenie wrześniem miało na celu wymuszenie rezygnacji ale nie wiem jak dużą kolejkę zgromadzili. Jak jeszcze dało się podejrzeć zamówienia na stronie to wyliczyłem, że byłem ok. 250 osobą, która kupiła tę kartę.