Wpis z mikrobloga

Witam witam. moglby mi ktos nakreslic jak dzialaja tutaj chaptery. przez te wszystkie dlc dodatki troche jest to namieszane przynajmniej dla nowego gracza o jednym slowem dla mnie to wyglada jak burdel. wiem ze kazdy chapter ma swoj prolog itp. Np zacząłem jakiś prolog na starcie wylądowałem w jakichś podziemiach, uśmiercili mnie i potem wyszedłem na jakaś wyspę. Czy wątek wyspy jest powiązany z tym prologiem? Niebardzo ogarniam jak robić te questy by poznawać historie danych obszarów i robić fabule na 100% danego chaptera - a jest ich kilka jak nie kilkanaście z tego co patrzyłem.
#eso
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kuntakinte666: są 4 chaptery. Morrowind, Summerset, Elswyer, Greymoor. W tej kolejności. Teraz jeszcze wychodzi Blackwood. Wszystko inne to pomniejsze dlc. Niektóre mają prologi niektóre nie. Najlepiej wpisać nazwę zadania i sprawdzić którego to się tyczy. Dodatkowo chaptery mają dlc w których kończą się jakby linie fabularne w nich zaczęte. Dla Morrowind Clockwork, summerset chyba nie ma, dla Elswyer Dragonguard chyba, ten co odblokowuję Southern Elswyer i na koniec taki dodatek dla
@Kuntakinte666: stały dostęp do starych chapterów masz tylko jak je wykupisz za korony, tak samo ze strefami i dungeonami DLC. Dostęp tymczasowy masz też na czas wykupienia abonamentu ESO+. Najnowszy chapter jest dostępny tylko za pinionszki. A z wątków to masz 3x wątek każdej z trzech alliance, ciągnący się przez wszystkie ich regiony, 1x watek główny z podstawki (inwazja Molag Bala) oraz wątek główny w każdym chapterze i strefie DLC (Morrowind+Clockwork
Ok dzięki czyli zacząłem wątek Molag Bała w takim razie. Kupiłem eso plus i w kolekcji widzę wszystkie swoje dlc i mam przycisk do aktywacji. Rozumiem ze to aktywuje mi nowa linia fabularna czy coś? Trochę się wkrecilem w giere mimo iż te skalowanie poziomów trochę boli. Może przy okazji powiecie mi jak to jest z tym szkalowaniem. Bo skoro zdobywam nowe èq i rozwijam skille to powinno to być jakos odczuwalne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kuntakinte666: skalowanie działa tak, że się nim nie przejmujesz. To jest tylko po to żeby móc robić dowolne lokacje w dowolnym momencie. Progres odczuwasz jak wbijesz eq capa (160 cp które zdobywasz po wbiciu 50 lvla) i zbierzesz porządne sety, będziesz ćwiczył rotację itd.
@Merdarion_PL: jeszcze pytanko. Zone questow jest masa wiec pewnie przed zrobieniem połowy będę miał już 50lvl. Mając 50 lvl dalej można robić zone questy i wbijać champion pointy czy mija się to z celem i potem trzeba się skupić na dungeonach?