Wpis z mikrobloga

Przyznam się że kilka lat temu uważałem Brauna za szura (piszę to mając od zawsze poglądy prawicowe), ale im dłużej go słucham tym większy mam do niego szacunek, zawsze gdy ktoś piszę że Braun głosi antynaukowe tezy to mam prawie pewność że nigdy go dokładnie nie wysłuchał.


na zdjęciu strzela do lewaków w wolnej Polsce, rok 2025 koloryzowane
#konfederacja #braun #4konserwy #polityka
kingwing1 - Przyznam się że kilka lat temu uważałem Brauna za szura (piszę to mając o...

źródło: comment_1614018728RZjpCv6wuSCUZmBXqQEVbr.jpg

Pobierz
  • 21
podaj jakiś przykład sprawy, w której wydawał ci się szurem, ale z czasem zrozumiałeś jego punkt widzenia i zacząłeś go szanować


@t3m4: To ja podam. Jego sztandarowy program z którego kiedyś wszyscy cisneli bekę ( ja też ). Kościół Szkoła Strzelnica Mennica. Bekowe ale jak się wczytać to.

Kościół - Rozdział władzy kościelnej od Państwa, (ma trochę schizów że chciałby wartości chrześcijańskie wpisać do konstytucji jako bezpiecznik, żeby nikt nie ustanawiał
że będą szykować społeczeństwo do szczepienia szczepionką która jeszcze nie istniała.


@neoplancityliner: Rzeczywiście, bardzo odkrywcze, PROROK. Gdyby to powiedział w 1730 r. byłbym pod wrażeniem, ale w 2020, kilka lat po SARS czy MERS?
Co jeszcze powiedział, po zalaniu wodą herbaty, KTÓRA DOPIERO KUPISZ W SKLEPIE, woda będzie miała kolor i smak?