Wpis z mikrobloga

@Habemuspapam69: w sumie to o co ma mieć ból dupy? Że lewica to hipokryci i używają określenia "gej" lub "homoseksualista" zamiennie z takimi słowami jak "ch * j" "k * rwa" "j * bany cwel" i innymi obelgami? xD
@oszty: a co do kryptogejostwa to w sumie Biedroń jest specjalistą od tego. Pamiętam jak wsypał Śmiszka, że jest gejem i cała jego rodzina o jego homoseksualizmie dowiedziała się z telewizji xD to jest dopiero profesjonalista z empatią
ty lepiej tvp nie włączaj


@oszty: ostatni raz TVP oglądałem jak przepraszali Kofnederację za kłamstwa wyborcze, czyli jakoś półtora roku temu.
Wiem, że na wykopie ludzie mają dziwne fetysze, żeby się katować tym TVP i to komentować, ale ja jestem szczęśliwym człowiekiem i nie mam po co tego syfu odpalać ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@marv0oo: popierania konfy jeszcze bardziej nie rozumiem niż rozdawniczego pisu, nie odrzuca cię poziom szurstwa w tej partii? Antyszczepionkowców, antymaseczkowców, płaskoziemców?
nie odrzuca cię poziom szurstwa w tej partii?


@oszty: ja w tym momencie nie popieram nikogo. Wszystkie duże partie w Polsce to miernoty i wariaci. Konfa szury, PO stare dziady nie ogarniające obecnych realiów, PiS wiadomo, PSL prostytutka polityczna, Lewica szury takie same jak konfa