Wpis z mikrobloga

Przecież Konfa to są jakieś polityczne Oskarki, co miały w życiu z górki, a najgłośniej krzyczą, że tylko ciężka praca i po prostu wstawaj wcześniej lewagu. Popatrzmy:
- Korwin- odziedziczył wielki majątek po matce
- Braun- z zamożnego inteligenckiego domu
- Sośnierz- bogaci starzy
- Memcen- bogaci starzy
- Bosak- dnia w życiu na normalnych rynkowych zasadach nie przepracował. Jedynie jako poseł w sejmie, jako "ekspert" w biurze poselskim u kolegi i w jakiejś fundacji. Do tego będąc w wieku 30+ przez 7 lat nie wykazywał żadnego dochodu XDD

Więc nie ma co się dziwić, że dla nich coś takiego jak empatia albo wrażliwość społeczna nie istnieje.

#bekazkonfederacji #polityka #bekazprawakow
  • 12
Więc nie ma co się dziwić, że dla nich coś takiego jak empatia albo wrażliwość społeczna nie istnieje.


@imajoke: mam 40+, nie mialem bogatych rodzicow, cale zycie pracowalem i "inwestowalem w siebie" co skutkuje tym ze mam fajna prace, dobrze zarabiam i calkowicie sie z nimi zgadzam - z Toba nie do konca.

Fajny ze mnie oskarek ale dla mnie tez nie istnieje cos takiego jak empatia dla sebusiow i karynek
@imajoke: ty bys to #!$%@? na dziwki i koks. A oni poswiecili sie w dzialalnosc spoleczna, sory ale bosak cala mlodosc zmarnawal w angazowanie polityczne, za zwykle pokojowe marsze nonstop nasylana policja, areszty itp. taka wolnosc byla za czasow po, sld itp. Nie pil piwka na laweczce #!$%@? o dupie maryny
@Raczejtak: o a wy tacy biedni a bosak taki bogaty oj oj aj aj jaka bida, zrobcie kurs sobie jakis na dietetyka czy trenera albo fizjo jak nie macie scislych umyslow to moze cos zarobicie zamiast plakac ze na zmywaku malo placa. Jesli wasze ambicje to praca w fabryce, hostessa, pomocnik na bidowie czy zbior wisni to sie nie dziwcie. Albo jak ktos idzie na bylejakie studia typu kulturoznawstwo albo inne
@Oldschool_jungler typie odpisujesz mi, czy jakiejs wyimaginowanej grupie "wy". Śmieje się z Bosaka bo jest zwyczajnym szurem, kolejnym Korwinem, który tyle się wycierpiał a i tak #!$%@? w rządzie może zrobić. I z ciebie też, bo okazujesz się być pożytecznym idiotą, broniącym karierowiczów na państwowych stołkach. Takich pyskaczy w wielu firmach jest niezliczona ilość, akceptuje ten fakt, no trudno. Ale żeby bronić kogoś takiego na państwowej posadzie, gdzie ja i inni obywatele
@Raczejtak: napisałem wy bo jak zauważyłem jest to dzisiaj nie pierwszy post z atakiem na konfe, ze ktoś tam ma bogatych rodziców. Pożytecznym idiotą to jesteś ty pisząc ze konfa korzysta z państwowych stołków, to jest chyba jakiś paradox roku czy coś xD Kogo w takim razie ty wspierasz ? heh pis który ma 40 tys członków czy PO ktore tez ma armie starych kiejkotow i pożytecznych idiotow w samorządach itp.
@Oldschool_jungler typie, to że raz powiedzą coś antysystemowego nie oznacza od razu merytoryki. Poza tym wykaż mi, gdzie opowiedziałem się za jakąkolwiek z partii? Piję w tym wątku przede wszystkim do Bosaka, który z resztą pełni niejako rolę reprezentacyjną konfy. Swoją drogą fajnie, że zauważasz bym rozumem wychodził poza tv czy jak miło to określiłeś wykopowe lewactwo, ale słusznym jest również zauważyć, że konfederacja na prawdę niewiele różni się od zasiedziałych już