Wpis z mikrobloga

@Kalan: Polowałbym na 1080 albo liczył na cud i próbował kupić nową 3060. To czy się "opłaca" zależy od jej ceny a nie od konkretnego modelu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kalan: Nic, a nic się nie opłaca. Poza tym nawet nic ciekawego w tym roku na PC nie wychodzi. Może nowy Far Cry czy Biomutant, ale to i tak później. Póki co polecam zainwestować w jakąś chmurę jak Gfnow czy Stadia. Albo w cenie #!$%@? karty kupić sobie Series X.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: to oczywiste, ale 1080 Ti nie da dużego przyrostu wydajności a OP będzie musiał sprzedać dom żeby teraz kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@franaa: @Avil: niestety 980ti nie wyrabia, tym bardziej że chcę pograć na rozdzielczości 3440 x 1440. W tym roku faktycznie nie wychodzi wiele.ciekawych gier ale mam trochę istniejących tytułów do ogrania: horizon zero dawn, ac valhalla, metro exodus. 980ti nie pociągnie nawet w 1080p w stabilnych 60fps, chyba żeby znacznie zmniejszając ustawienia. Może kupię 1080ti. Na allegro chodzą po ok 3k, przy czym 980ti też podrożał i można za ponad
@Kalan: przeciez na gtx 1070 ktory jest minimalnie szybszy od 980ti metro lata w 60-120 fps na high-very high w 1080p. Jak dajesz wszystkie suwaki w prawo ktore graficznie wyglada lepiej o 5-10% od high-very high to w ten sposob zajedziesz nawet rtx 3xxx w 2k.

To samo bylo z RDR2 i placz ze jak ta gra jest niezoptymalizowana a to dlatego bo gra posiada jakies 40 opcji graficznych i ludzie
@typowyhomar: i7-4790k, poluję na ryzen 9 5950x ale z dostępnością też jest średnio. Z tym prockiem też ram wolny bo 1333mhz..

@Radtopedau: metro w full hd pewnie pójdzie po wymianie procka ale horizon zero dawn już średnio. Myślę że najsensowniej wymienić tego GTX 980ti na 1080ti, dopłacę do tego upgradu 1500-2000, a ta karta raczej utrzyma cenę jeszcze jakiś czas