Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
Przed koronawirusem chroni najbardziej zdrowy, silny, wypoczęty organizm który oddycha czystym powietrzem.
Jak Polacy mają nie chorować na górne drogi oddechowe jak pala fajki, popijają szczynami za 2.19zl a na zewnątrz oddychają powietrzem wymieszanym z NOx i cząsteczkami pm 2.5 i 10 zawieszonymi w atmosferze w normie 600%.

O zaryglowanych przychodniach nei będę wspominał.

#koronawirus #takaprawda
  • 12
Przed koronawirusem chroni najbardziej zdrowy, silny, wypoczęty organizm który oddycha czystym powietrzem.


@xdrcftvgy: Nie jestem tego taki pewien. Znajomi mojej siostry: on wysportowany i uprawiający regularnie jogging leżał i kasłał przez 3 tygodnie, ona niewysportowana przeszła łagodnie w ciągu tygodnia. Lekarka wytłumaczyła im, że widziała kilka podobnych przypadków, czyli małżonek bardziej wysportowany gorzej reaguje na wirusa.
Wspomniała też, że zna przypadki małżeństw, gdzie jedno jest po chemioterapii i właśnie ta osoba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zordziu: ale wiesz, że na badania czy epale są mniej lub bardziej szkodliwe od zwykłego tytoniu to poczekamy kilka lat

@Marakuja: wiem, ale zakładanie, że alternatywa pozbawiona smoły jest "gorszym gównem" od fajek to spore nadużycie.
@Leniek: Masz rację, że to przykład anegdotyczny, ale zobacz w jakich czasach żyjemy. Do dzisiaj przyłbice i szaliki były wystarczające, ale rząd ma nowe badania i już nie są. Człowiek już nie wie, komu i w co wierzyć.