Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek: to zależy od startera. Jeśli to jakiś powiedzmy bleed bow glad to inwestuję. Jeśli abusuję mechanikę self-poison i gram buildem stricte pod farmienie map to inwestuje do powiedzmy progu 10/15ex. W tej lidze poleciałem pod blade fall/blast assasin dopiero przy t16 zrollowałem na CoC self-poison później doinwestowałem do LL no i farmienie hh ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tang0: wiadomo, po #!$%@? różnorodność, niech wszystko będzie jednakowo #!$%@? i zbalansowane. Ja w ogóle nie rozumiem po co są różne skille i itemy. Powinien być jeden skill i gotowe sety itemów, które dostajesz od określonych poziomów i nie możesz ich zmienić. No i to drzewko rozwoju to jakaś porażka, w ogóle to nie zbalansowane. Czekam na patch, od którego punkty się będą automatycznie przyznawać każdemu dokładnie w ten sam sposób.
@JamKarzeu2: to fajna różnorodność jak na lidze heist hh używało 41% topki, a na tej lidze 42%. Inne rzeczy zmieniają, a ten pasek już chyba z kilkanaście lig nie ruszali, i przez to ludzie drukują exalty i psuje się przez to rynek, ale chrisu ma to w dupie, bo woli dodać jakieś gówno mtx i liczyć hajs.
@Kodzirasek: zalezy co jest twoim celem. Ja mam wywalone w grind. Jesli gram na wiecej niz jednej postaci to dlatego ze chce przetestowac buildy (ogólnie, nie jakieś super mirror tier min maxowane). A tak klasycznie to gram z max miesiac i koncze grac i to tyle xD

Dlatego zawsze inwestuje w build, bije bossy i koncze.

Jak chcesz grac pod hh to mozesz sie nastawic na granie buildami z najlepszym przelicznikiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xollorenidbla: ludzie drukuja exalty, w #!$%@? to psuje rynek skoro robi to może z 5 % wszystkich graczy A reszta #!$%@? nawet shapera nie zabila więc no straszny wpływ na rynek. Gdyby nie oni to by nie było podaży i by exy kosztowaly 200c A nie #!$%@? 100. Się nie znacie A pierwsi do szczekania, idźcie na Reddit tam więcej takich pajacy jak wy
@Kalow: To już wolę żeby exy kosztowały 200c, bo wtedy faktycznie ex miałby wartość, a nie jak teraz. Widać wystarczy wspomnieć o nerfie hh i ludzie zachowują się jakby ktoś im matkę krzywdził.

@NewBlueSky: Dobra topka to źle nazwana, po prostu osoby, które wyłapuje poe ninja, exp tutaj nie ma znaczenia. Dzięki temu możesz zobaczyć czym ludzie chętnie grają i o dziwo w każdej lidze hh jest w topce jeżeli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xollorenidbla: no właśnie nie bo ex nadal ma wartość. Bo to jest #!$%@? w stylu ja nie mam niech inni też nie mają. Typowy polski kwik. Dajcie się ludziom bawić i mieć z tego korzyść bo i bez hh można printowac mirrory ale żeście się przyczepki jakby założenie hh z góry dawało Ci przewage.. A odpowiedni Build i strategia to co ? Załóż se hh na ed contagion czy innym gównie