Wpis z mikrobloga

Co wykop myśli o owiewkach do samochodu? Obecnie zastanawiam się nad kupnem, jako że zbliża się powoli wiosna. Mam wydajną klimę i nawiew w samochodzie, ale lubię jeździć przy otwartym oknie, a przy trochę większej prędkości strasznie huczy i wieje na twarz.

Ford Focus MK2 HB 5d, jeśli ma to znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #motoryzacja
laress - Co wykop myśli o owiewkach do samochodu? Obecnie zastanawiam się nad kupnem,...

źródło: comment_1614187083Eg9oM83rhf4jrhVP5TD6DL.jpg

Pobierz

Warto montować owiewki do szyb samochodowych?

  • Zajebista rzecz, poprawiający komfort jazdy 36.8% (21)
  • Chujowy grzybopatent 63.2% (36)

Oddanych głosów: 57

  • 3
@laress: uważałem je za #!$%@? dopóki nie przejechałem się autem z takimi
plus jest taki że możesz se uchylić szybę w deszczu więc nie parują ci tak mocno szyby jak jest gorąco i nagle lunie deszcz, jak palisz w aucie no to nic ci nie leci w podsufitkę, no i przede wszystkim możesz zostawić minimalnie uchylone szyby jak stawiasz gdzieś auto dzięki czemu nie parują ci szyby zimą jak wychodzisz z
@laress: Mam u siebie.. auto się tak nie nagrzewa latem bo mogę sobie na parkingu zostawić uchylone wszystkie szyby jak stoi cały dzień na słońcu bez obawy że jak przyjdzie burza to się naleje do środka. 20-30 stopni jest chłodniej niż przy zamkniętych. Potem masz szybciej znośnie, bo klima schładza z tych 30 a nie wszystko nagrzane do 50.