Wpis z mikrobloga

Czy takie nachalne nastawienie Kanalu Sportowego na hajs moze im w koncu zaszkodzic? Nie zenuje Was to?

Gromda Borka, ksiazki Stanowskiego, kubki i koszulki ze sklepu, Lotto sponsorem - postawmy kupon, Etoto legalny bukmacher reklama przed kazdym filmem i po nim, hejtparki z piwem, czipsy Crunchipsy zaslaniajace tulowia gosci... Reklama reklame pogania i najgorsze, ze staraja sie przenosic ja na czas tresci, ktore powinny byc merytoryczne. Jakos WeszloTV dalo sie robic bez tego wszystkiego.

Dodac do tego reklamy na YT wyskakujace co 5 minut, bo nie korzystam z przegladarek blokujacych to oraz nie wybulilem 400 zl na rok YT Premium. „Mega! Mega!”, „Vinted...”

Serio? Ma to jeszcze jakikolwiek sens jako podcast?

#kanalsportowy #pilkanozna #weszlo #youtube
  • 20
@nn1upl: predzej wykupie abo niz bede ich okradal a nie spieszno mi do wykupienia. Po prostu naleze do nielicznych na tym portalu, ktorzy uwazaja, ze piractwo i adblocki to kradziez tworcow

Co nie zmienia faktu, ze YT, majac hajs z Vinted i Rosmanna, tez placi Kanalowi Sportowemu i ich reklam jest #!$%@? mimo to
@piotrveyner Wszystko było by ok gdyby reklamy były ok. A polecam wejść na pierwszy lepszy portal z newsami typu Onet, wp.

NIE SĄ. Autoodtwarzające się filmy atakujące na start, w #!$%@? banerów...wykop bez Adblockera zresztą jest najlepszym przykładem. Jak ktoś lubi się #!$%@?ć - jego brocha, ja się na coś takiego nie godzę, więc blokuję
@nn1upl: Im wiecej ludzi wyjdzie z takiego zalozenia jak Ty i zrobi tak, tym gorsze zycie z witrynami w surowym ksztalcie maja wszyscy inni internauci, bo wtedy witryny rekompensuja sobie tak straty wynikajace z Ad Blocka.

To prowadzi do nikad.
@piotrveyner To zobaczyłem po wejściu na wykop na nieblokującej niczego przeglądarce XD chyba nie wymaga to żadnego komentarza Wspieram kogo chcę i kto uważam, że na to zasługuje - twórców z rigczem, a nie pazernych miłośników rogali którzy nie znają umiaru w umieszczaniu reklam. Ale Ty to pewnie jesteś z tych co uważają, że płyta nie kupiona to płyta nie sprzedana xD nie mamy nawet jak rozmawiać
@nn1upl: Bez przesady, ze nie mamy jak rozmawiac, wymienilismy sie kulturalnie opiniami. Po prostu nie dojdziemy do porozumienia. Ja po prostu predzej przestane wchodzic na witryny, ktore mi beda przeszkadzaly. Pozdrawiam
Jakos WeszloTV dalo sie robic bez tego wszystkiego.


@piotrveyner: No tak nie do końca. Eko-farma Żelechów była swego czasu odmieniana w radiu przez wszystkie przypadki. Potem Stano został "przyjacielem Orlenu" co zapewne spowodowało, że płynność finansowa radia była zapewniona. Poza tym kto miał tam te reklamy robić? Radio dało okazję do wypromowania się kilku osobom ale rozpoznawalność tych ludzi w skali choćby polskiego Internetu była żadna.
Kanał Sportowy tym się różni
@PeterGosling: a co jest platne na YT? Inaczej by zalozyli kanal w kablowce platny na poziomie canal plus, gdzie by nie bylo zadnych meczow i samo #!$%@? o meczach? Czy wlasny periodyk ala The Atlhletic i seby by wykupowaly subskrypcje na PDF-y po 30 zl za miesiac, zeby czytac felietony Borka?
@jony-terrt: co drugi material na kanale o Gromda i ksiazki promowane hejt parkiem z Iwanem, Iwan w misji futbol, Iwan w dwugodzinnym odcinku moj pierwszy raz, stanowisko niby o Probierzu ale jednak o Iwanie? To jest tez element promocji. Pierwsze pol godziby ostatniego zebrania zarzadu o koszulkach i kubkach w sklepie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotrveyner: co do Iwana odsyłam do drugiego nowego rozdziału który jest w formie artykułu na stronie weszlo, a druga sprawa że jeśli wydawał bym książkę to również w każdy możliwy sposób chciałbym wypromować jej bohatera żeby lepiej się sprzedała