Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kojos: u mnie w tunelu eksmitowalem całą rodzinę kretów przy pomocy zywolapki. Tylko trzeba ją odpowiednio zamocować bo zrobi tunel naokoło xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kojos: namierzyć kopiec kreta lub widoczny tunel, odkopać delikatnie żeby nie zasypać na długość pulapki, włożyć tak żeby kret idący tunelem w nią wszedł
O taka z marketu jakiegoś https://kwiaton.pl/product-pol-68-Pulapka-na-krety-i-nornice-z-sygnalizatorem-Bros-1-szt.html
Kret wchodzi i nie wyjdzie, można go eksmitować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wcześniej stosowałem świece i inne gówna i następnego dnia już były świeże tunele xD
LM317K - @kojos: namierzyć kopiec kreta lub widoczny tunel, odkopać delikatnie żeby n...

źródło: comment_1614437234wXnFFC27rNfY39f7oohE64.jpg

Pobierz
@kojos: Kreta najlepiej zaakceptować. :) Porył u mnie przez kilkanaście dni i przeniósł się do sąsiada. Porył tam chwilę i poszedł do innego sąsiada. Teraz znowu wrócił do mnie. Poryje i pójdzie dalej.
Lanie wody nie tylko nie wypędza kreta ale zwiększa liczbę kopców. Jak mu się zaleje obecne nory to musi wykopać nowe. Kret jest w miarę spoko. Tragedia to nornice i jakieś karczowniki. No ale tymi to koty potrafią