Wpis z mikrobloga

@mickpl: Gdzie mieszkasz? U mnie w marketach nikt nikogo się nie czepia (praktycznie 99,9% w maskach, z czego tylko 50% zasłania nos), ale na ulicy to powiedziałbym 1/3 bez masek w ogóle
@mickpl no i na #!$%@? robisz typowi problem swoją #!$%@?ą umysłową? Gosc pracuje w #!$%@? robocie to jeszcze #!$%@? mu dzień, bo musisz uzewnetrznic jaki ty #!$%@? jest antyestablishmentowy i jakim to nie jestes niewolnikiem. A potem w miliardzie innych sytuacji wobec wladczosci administracji publicznej jestes potulny jak #!$%@? i kazdy inny czlowiek w tym chorym kraju. Co za hipokryzja i scierwo bez empatii.
@osob: właśnie to samo pomyślałem czytając ten wpis, nie wiem skąd tyle plusów. No w #!$%@? OP pokazał innym jaka ma twardą psychę, pewnie w rządzie płaczą jak to mickpl ich wykiwał i pokazał tym złym paskudnym ochroniarzom co potrafi. Mega kozak :))))))
Oczami wyobraźni jak podniecony był biegnąc do domu by zaparzyć Sagi i napisać swoją kosmiczną przygodę w sklepach
dziś w biedronce kierownik chodził w przyłbicy :) do czego to doszlo by w zimie był zakaz noszenia szalików. Za 5 lat będziemy się śmiać jakie z nas był barany...


@Erwos: nie będziemy bo będzie jeszcze gorzej, tylko będzie można chodzić w maskach z atestami a areszt domowy dla całego społeczeństwa będzie wydarzeniem cyklicznym od września do czerwca czy lipca