Wpis z mikrobloga

@CarlVonVogel: Typie lecisz na czarno bo żałosny jesteś, nie musiałem brać kredytu bo mnie bez problemu stać na ten telefon i serwis. Wyraziłem swoją opinię o xiaomi jako wieloletni użytkownik tych telefonów jak widać bo po jest mikroblok a się wojna zrobiła jakaś.
@Pepe_Boomer: Ja mam służbowe redmi 7a i prywatnego iphone 8, napisałem o tym i dodałem że ten redmi 7a to gówno bo po odblokowaniu sekundę zajmuje mu zmiana godziny na aktualną a oni żebym nie porównywał telefonu za 300 zł do flagowca... wyznawcy xiaomi i apple to niezłe psychole są xD
wyznawcy xiaomi i apple to niezłe psychole są xD


@aarahon: Ja nikogo nie wyznaję dodałem swoją OPINIĘ o dwóch flagowych modelach xiaomi napiszę o apple za ~2 lata. Jak widać psychole są tutaj po stronie xiaomi jak typ wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja nikogo nie wyznaję dodałem swoją OPINIĘ o dwóch flagowych modelach xiaomi napiszę o apple za ~2 lata. Jak widać psychole są tutaj po stronie xiaomi jak typ wyżej


@Pepe_Boomer: ja też dodałem swoją opinię i mówię jak to wygląda. Sam nie powiem żeby iphone był zajebisty ale jest w pytę lepszy od xiaomi czy samsunga.