Wpis z mikrobloga

@carlysdream widzę że też używałeś chyba paczek od Phila co do dosu :D
Btw nie jestem pewny czy użyłeś czy nie, ale fajnie byłoby użyć pojęcia post screen/ekran postu. Poza tym całkiem spoko film, choć może trooooszke przydlugi (popatrz jakie fajne urywki zrobił Victor Bart przy swoim komputerze ultimate 2000/1998, coś w ten deseń byłoby miodne)
@winsxspl: Paczki od Phila juz nie raz mnie uratowaly zeby odpalic jakies stare demo napisane pod stara architekture czy cos z demosceny tak samo, wrzucilem linki do opisu :) Problem z tym filmem jest taki ze zaczalem go robic na poczatku lutego i pozniej po kawalku dogrywalem juz elementy w miare wolnego czasu, nie jestem do konca zadowolny z efektu koncowego. Mysle ze chcialem dotknac zbyt wielu tematow na raz, i
@carlysdream każdy od czegoś zaczyna. Ja sam nie potrafię ogarnąć filmów bo brakuje mi chociażby przechwytywarki vga, mówcą też nie jestem znakomitym, ale co mogę zasugerować to sugeruje xD Generalnie wyszło całkiem fajnie i nie ma powodów do wstydu. Kilka jeszcze materiałów wydasz i z czasem wypracujesz perfekcje! :)

Jak trzeba bedzie to chętnie pomogę jeśli będę potrafił, bo materiałów retro w polskim internecie nie jest za dużo
@winsxspl: Ja bardzo lubie konstruktywna krytyke, ta mniej zreszta tez bo kazdy komentarz pod filmem dodaje troche zasiegow xD Z tymi grabberami to nie licze nawet ile kasy wydalem zeby znalezc w koncu cos co dziala pod dosem xD Na poczatku kupilem Avermedia DarkCrystal HD - fajny sprzecik pod windows 98 i XP bo ma wejscie VGA, ale nie lapie tych dziwnych rozdzielczosci dosowych. Pozniej kupilem na ali chinskiego VGA2USB, ale