Wpis z mikrobloga

Ale zazdroszcze UK. U nich wytrzymajcie jeszcze te pare tygodni/miesiecy faktycznie jest prawdziwe. Zaszczepiono juz 20 mln osob. Jeszcze chwila i wroca do normalnosci. Mam nadzieje ze w Polsce jak bedzie brakowalo chetnych z grup prioretytowych to i ja bede mogl sie szybko zaszczepić. Oczywiscie zaszczepie sie tylko po to zeby miec ksiazeczke dzieki ktorej odzyskam wolnosc.
#koronawirus
  • 31
@KanonJerzy: spoko, ja sie zaszczepie i bede mogl zjesc w restauracj, wyjsc na koncert, do kina itd. a ty bedziesz wyzywal ludzi zaszczepionych i jednoczesnie w realu #!$%@? bedziesz mógł robic xD

Takim debili jak ty nawet mi nie zal. Wasze szczekanie mialoby sens tylko wtedy gdybyscie protestowali, cokolwiek z tym robili. A jak potraficie tylko dodac wyzywajace wpisy na wykopie jaka wladza jest zla i obistrzenia i nie walczycie z
@szyryfyry1: A jakie jest #!$%@? twoje podejście? Co robisz zeby swiat nie byl zniewolony oprocz wpisow na wykopie. Jakbyscie sie szurybi szczekacze zebrali i cos z tym zrobili to moze by tego nie bylo. Moze i ja bym do was dolaczyl ake #!$%@? robicie oprocz wpisu na wykopie wiec do kolejnego mowie morda w kubel albo na ulice walczyc o wasza wolnosc
@KanonJerzy: Nawet jak jestes piwniczakiem i przed pandemia siedziales w piwnicy i dalej siedzisz w piwnicy i mowisz ze dla ciebie sie nic nie zmienilo. To w wolnosci nie chodzi o to. Chodzi o mozliwosc posiadania wyboru. Kiedys suedziales w piwnicy ale mogles zmienic cos i np. swodobnie podrozowac po swiecie, isc do jakiejs restauravji itd. Teraz nie masz tego wyboru wiec jednoczesnie wyzywasc ludzi ktorzy sie szczepia i jednoczesnie bedac
@NeonX: Pojde i bede cieszyl sie w miare normalnym zyciem a wam zostanie siedzenie na wykopie zamknietym w domu i oatrzyc jak inni zaczynaja zyc jak dawniej jednoczesnie samemu zyc jak psy z ograniczeniami xD
@rorsh: Byłem na marszu o wolność w listopadzie, wspieram otwarte lokale, chodzę na siłownię opłacając karnet, nie chodzę w masce, staram się żyć w miarę możliwości normalnie. Jak mi ktoś każe założyć maseczkę to mu odpowiadam adekwatnie do jego poziomu, to Ty się tu zesrales ziomeczku i dobrze Ci tu napisali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NeonX: Przeciez ja to wiem ze to nie jest grozne. #!$%@? czytaj ze zrozumieniem. Szczepic sie bede jak beda z tego korzysci, jakies ksiazeczki czy cos co mnie chociaz troche uwolni od obostrzen a nie bo sie boje choroby. Zreszta jak 99% mlodych ludzi zaszczepi sie po to.