Wpis z mikrobloga

Panie Roki @jordan2320 zarchwizowalem sobie moment odpalenia Kowala, absolutnie obrzydliwe było to co mówi. Mam nadzieję że wyciągnięcie wobec niego jakieś konsekwencje. Ja ze swojej strony zamierzam rozesłać jutro fragment do odpowiednich organizacji zajmujących się mowa nienawiści i prześladowaniem. Jak Kowala lubię tak zachował się żenująco, mamy 21 wiek i to co kto sobie goli to jego sprawa i nikt nie ma prawa wyzywać go wtedy od pedałów, mówić że brzydził się koło niego usiąść i chwalić się że nazywał go pedofiliu czy jak on to tam ładnie określił. Mam nadzieję że siadzie wam za to ban od yt również i wyciągnięcie jakieś wnioski. Może szkolenie dla pracowników? Ciekaw jestem też opinii pana @Jakub_Olkiewicz #weszlo
  • 28
@ElijahBaley: Kowal to po prostu prawdziwek i czereśniak. Można go lubić można nienawidzić. Dla mnie bez większego zaskoczenia że takie są jego poglądy :) Ale fakt faktem że wyzywanie od pedałów tych którzy golą sobie jajka będąc na żywo jest kretyńskie. Ale cóż, bucowi pewnie kilka tys PLNów za książke wygotowało mózg :) Ciekawe czy jego grażyna też taka zarośnięta tu i ówdzie xD
@mroznykasztan: Mówienie że jak się golisz to jesteś "spedałowany" to nic obraźliwego? No kurde... Miejmy jakieś granice.
@krzysssi33k: Historia historia, nawiązanie do obecnych piłkarzy i jego teksty ze sa spedałowani to zupełnie inna bajka, bo co do historii to okej gdzieś tam uznaję tę argumentację, że to tylko opowiedzenie czegoś co było, chociaż duma z jaką to opowiadał dalej uważam że była niesmaczna.