Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem. twarz mi kapcieje, policzki opadają, skóra pod oczami się przesuwa, twarz mi opada. co to jest?
Niebieskipasek, 26 lat i wyglądam staro. Prowadze zdrowy tryb życia. Używam kremu przeciwzmarszczkowego z ochrona sloneczna, serum, maseczki. Nie pomaga. Robilem face massage. Jest gorzej, pojawily sie drobne zmarszczki. Zniknely jak przestałem robic face massage.
Czy to geny? Jak temu zaradzić? Czy są w miarę tanie sposoby, żeby się tego pozbyć?
#zalesie #pielegnacja #niebieskiepaski #kosmetyki #rozowepaski #problem #kciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #mirabelkopomusz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603c33a1ada392000b186929
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie geny, bo to aż dziwne. Pijesz 2l wody dziennie? Nie wiem jakiego serum używasz może spróbuj coś z retinolem? Starsze kobiety na grupach bardzo sobie chwalą. Ja ostatnio kupiłam serum peptydowe z kofeiną pod oczy. Można go używać na całą twarz, zmniejsza cienie pod oczami i zmarszczki. Też zawsze można spróbować jakiś zabiegów kosmetycznych..
konopiapolska - @AnonimoweMirkoWyznania: pewnie geny, bo to aż dziwne. Pijesz 2l wody...

źródło: comment_1614588720MHyHWqhouMY776Nsn65vX2.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wizyta u dobrego kosmetologa lub lekarza medycyny estetycznej. Zrobią Ci diagnozę problemu + zaproponują zabiegi. Na opadającą twarz i grawitację, żadne kosmetyki nie pomogą.
No i najważniejsze jest nawilżanie + spf codziennie.
Warto jeszcze zbadać tarczycę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: przestać używać chemii na twarz. Zwykle nie pomaga tak naprawdę, choć porządne drogie kosmetyki mogą maskować to. Wizyta u dermatologa, badania hormonów itp. Inna dieta, ćwiczenia czy coś... Niech jednak dermatolog się wypowie. Od tego są
ZepsutyWybraniec: Brzmi jak problem z elastycznością skóry, szukaj pod takim hasłem i nie dawaj się nabierać na kosmetyki. Może brakuje Ci jakichś składników w diecie, woda to podstawa, ale też idź do lekarza na wszelki wypadek. Takie sprawy mogą mieć związek ze zmianami hormonalnymi. Dermatolog pewnie zacznie Ci przepisywać jakieś zewnętrzne specyfiki które są o dupę rozbić więc najpierw do idź do ogólnego, najwyżej Cię skieruje do derma.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua