Wpis z mikrobloga

@taktoto: Żeby wiedzieć ile trzeba suplementowac Wit D3 najlepiej byłoby sobie zrobić badania krwi na niedobór, ale bądźmy szczerzy. Większość z nas w tym i ja, omija lekarzy i profilaktykę ma w #!$%@? i walimy wszystko na palę. Także tak pro zdrowotnie to jem jak mi sie przypomni po 6 tys jednostek, najlepiej z posiłkiem w którym masz najwięcej tłuszczy w ciągu dnia, do tego dobrze domówić K2.. Tyle z teorii.
@Mikuuuus No nie wiem i tak mi nic nie pomaga jak co chwile mam wodę lub lód na twarzy (z domu do sklepu, że sklepu do autobusu, z autobusu do pracy, z pracy do autobusu i z autobusu do domu). Od połowy grudnia takie spa lód/woda.
Lykam prawie od roku a i tak jestem wiecznie przeziębiona chyba od tej wilgoci na twarzy


@taktoto: zgodnie z nowymi badaniami renomowanych światowych ekspertów wilgotna maseczka pomaga zwalczać covid, nie wiedziałaś?
@wrzesien: Kiedyś na 4chanie krążył tekst ze wstępniaka do "Lancetu". Redaktor naczelny pisał, że raz na jakiś czas są badania podważające zasadność niektórych lekarstw, ale recenzenci boją się zadzierać z koncernami farmaceutycznymi i nie wysyłają recenzji danych badań. Jak nie ma recenzji, to Lancet nie publikuje badań. A recenzenci dobrze żyją, bo koncerny zapraszają ich na konferencji naukowe na Hawajach i dużo płacą za jakieś prelekcje.