Wpis z mikrobloga

a w środku maja tak okropnie zaprojektowane przyciski tworzące jakąś #!$%@?ą, nikomu niepotrzebną klawiaturę jak w starych telefonach


@AryanWonderBoi: znajdź teraz w volvo jakiś fizyczny przycisk, powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AryanWonderBoi: Kwestia gustu. Ja mam w s60 II i mi pasuje. Wszystkie funkcje łatwo dostępne. Stacje radiowe pod numerkami, nr telefonu możesz z tego wpisać, lokalizacje w nawigacji czy wyszukać kontakt w książce.
@Corum: i ile numerów telefonów znasz na pamięć? Ja znam swój i.. swój na pamięć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lokalizacje w nawigacji? poprzez reczne wpisywanie z tej klawiatury adresów? No sorry, ale skoro i tak podłączasz pod to telefon, to szybkość tej czynności czy wyszukania kontaktu poprzez wpisanie w klawiaturze starego typu (takiej jak jest w volvo) a na klawiaturze telefonu.. dwa światy.
@AryanWonderBoi: No wiadomo, nawigacji w samochodzie się w zasadzie nie używa.
Żeby wyszukać kontakt nie musisz wpisywać numeru, możesz po nazwie. Mnie ta klawiatura nie razi, ani nie przeszkadza. Z kolei skrajność w nowych Volvo już bardziej przeszkadza - jeździłem, macałem. Mazda ma fajne rozwiązanie, kljma z klawiszy, resta na ekranie