Wpis z mikrobloga

@kanciak12: ogólnie właśnie chodzi mi nie o jakis konkretny model, a ogólnie o opinię.
Może mógłbyś coś polecić np do 15k z w miarę ładnym spalaniem i dodatkowo nie jest mocno awaryjne? Hm?
No i jeszcze znasz jakieś czarne owce tej marki?
@Reniferus: 159 w dieslu, o ile ropniak ci pasuje.
W tym modelu padała skrzynia m-32 ale temat jest do ogarnięcia i spore szanse ze trafisz egzemplarz który już jest po. Wg mnie najgorsze są silniki TS i późniejsze ich rozwiniecie JTS ciężkie w serwisie i bardzo czule na jego niewłaściwe wykonanie. Tez nie znaczy ze wszystkie się sypały ale jest silnik wysokiego ryzyzka, zwłaszcza ze kupiłbyś już leciwy samochód za te
@kanciak12: ah rozumiem i dzięki za informację. Czyli sądzisz, że jeśli patrzyłbym tylko na niezawodność to patrzeć na Toyoty po 2010?
A może Ty masz jakieś "swoje" auto które uważasz za najbardziej niezawodne?
@Reniferus: jeśli twoim najważniejszym kryterium jest niezawodnosc to tak, polecam toyote. Miałem na myśli ze tak od 2010 jakość europejskich samochodów bardzo się wyrównała, kiedyś faktycznie niemieckie samochody wyróżniały się na tym polu, teraz te różnice pozacierały się. Toyoty nawet te stare, corolki typu e9, e11 nadal tłuką setki kilometrów, tylko ze tam znowu blacha się sypie. Nie wiem za bardzo jakie modele toyoty można kupić za ok15k to nie pomogę.