Wpis z mikrobloga

Mirki od #strzelectwo #bron - szukam prezentu dla siostrzeńca (12 lat). Na gwiazdkę dostał plakat na ścianę ze schematem konstrukcyjnym Glocka (obaczył u mnie na ścianie i mu się spodobał).

Kupon na strzelnicę odpada - staram się ich (jego i brata) zabierać czasami, więc to nie byłoby nic nowego. Może jakaś książka opisująca konstrukcje? Mozguje nad tym już trzeci dzień i nic mi do głowy nie przychodzi.

#bronpalna
  • 18
via Android
  • 0
@RandomowyMirek nie jestem dobrym wujkiem :/ zapomniałem o jego urodzinach i teraz się próbuje odkupić...

@moVe no tak średnio bym powiedział xd ale jak miał 6 lat to sie piankami ustrzelalismy duzo

@stefan_pmp w sensie że możesz to polecić dla 12 letniego chłopaka, który się coś tam interesuje?
@neo_vir: Może gra "World of Guns" z pełnym pakietem broni?

To mniej gra a bardziej taki interaktywny schemat dziesiątków egzemplarzy, każdy można obejrzeć jak działa, robić przekroje, rentgeny, odpalać w zwolnionym tempie, żeby dokładnie zobaczyć co się dzieje.
A do tego - każdy rozebrać do ostatniej śrubki i sprężynki.

https://store.steampowered.com/app/262410/World_of_Guns_Gun_Disassembly/?l=polish

Podstawka jest za darmo, grając zbiera się punkty, za które można odblokować kolejne modele broni.
Albo kupić wersję za 180 PLN
via Android
  • 0
@Polinik kurde myślałem o tym w sumie... Wolałbym co prawda jakiś ładny album/encyklopedie ale z drugiej strony czym w zasadzie to World of Guns jets jeśli nie tym wlasnie.
Jeśli ma gdzie strzelać to może wiatrówka? Taka imitująca broń. Kupisz mu x pudełek śrutu, naboi i będzie sobie mógł strzelać kiedy chce.

Nawet zwykła długa z naciągiem jest okay. Tylko musisz oszacować czy da radę ją naciągnąć. Ja będąc od niego młodszy miałem problem z "łamaniem" wiatrówki w rękach, chociaż z dolnym naciągiem nie było problemu.