Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu pomyślałem że warto byłoby skorzystać z olxowej promocji nie tylko poprzez zakupy na mirko ale szukając perfum też bezpośrednio na stronie. Oczywiście z wieloma schodami spotkałem się już na początku za względu na zalew podróbek wśród bardziej popularnych marek. Stąd musiałem zawęzić poszukiwania do kilku mniej znanych firm. W oko wpadło mi kilka fajnych pozycji ale przez 4 dni żadna transakcja nie doszła do skutku. Wyglądało to tak:
-pierwszy gościu poproszony o wystawienie z przesyłką olx powiedział że spoko i wystawi a następnego dnia jak się upomniałem odpisał że już nieaktualne
-drugi poproszony o wystawienie z przesyłką olx odpisał że on to nie wie jak się to robi i że na olx jest dużo oszustów i wgl to nawet z przesyłką za 15 zł wychodzi taniej niż w perfumerii (no #!$%@? dziwne że używany produkt jest tańszy niż nowy w folii)
-trzecia osoba przy okazji targowania (ustawione było ogłoszenie do negocjacji) stwierdziła że co z tego że na notino było niedawno taniej skoro "niektórzy negują jakoś produktów z tej perfumerii"
-z czwartą osobą nic nie pisałem tylko po prostu zakupiłem i przelałem hajs ale nie potwierdził sprzedaży i minęło 24h
Podsumowując; kto próbował kupić coś od randoma z internetu ten w cyrku się nie śmieje a #rozbiorka to najlepsze miejsce do zakupów.
#perfumy
  • 6