Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Mirki i Mirabelki.
Z okazji rozpoczęcia nowego sezonu pszczelarskiego robię rozdajo.
Z pośród plusujacych wybiorę 4 osoby które otrzymają po dwa takie oto misie z miodem z zeszłego sezonu.(pojemność 80 ml)
W środku można spodziewać się akacji, gryki, lipy bądź facelii.
Chciałbym też powiedzieć że w tym sezonie będę sprzedawał miód na wykopie. Koszt wysyłki do 12 słoików 28zl.
Ceny na ten sezon bliżej nie znane. Miodu nie braknie bo ciężko będzie na niego pracować 400 rodzin pszczelich.
Losowanie jutro po 22.
#rozdajo
#miod
#pszczelarstwo
#pszczoly
#sprzedam
Pobierz paincreator - Dzień dobry, Mirki i Mirabelki.
Z okazji rozpoczęcia nowego sezonu pszc...
źródło: comment_161485169210iGGD4TOaMHXcDNYU4JGp.jpg
  • 94
@Cryolite bardzo różnie w zeszłym sezonie od 33 do 47 zależy który. Obecny stan 0. Rzepak będzie już w pierwszym tygodniu maja, może jakiś Wielokwiat się uda złapać chwilę wcześniej. Reszta od majówki się będzie systematycznie pojawiać.
@Dibhala myśleć, myślałem ale pszczelarz na dorobku jestem w 4 lata z 25 rodzin na 400 poszedłem, teraz będę to trochę stabilizować i może w przyszłym roku coś pomyślę. Chyba że masz know how i zbyt to możemy coś pomyśleć :)
@rowerbicycle123 wiesz różnie bywa. 2 razy sprzedasz gówno to ludzie nie wrócą. A jak celujesz w biznes dlugoterminowy to nie warto chrzcic. Za duża inwestycja żeby potem z rynku wypaść i o zbyt się martwić. Na 400 rodzin pordukycyjncyh i inne rzeczy trzeba wrzucić z 700 k, jakoś mi się nie widzi po takiej inwestycji bujać się ze sprzedaża. Ale fakt jest dużo chrzcicieli, szczególnie osoby po 50 i wzywyz które mają