Wpis z mikrobloga

Stanowski właśnie #!$%@? na Tt takie fikołasy, wygibasy logiczne, że aż się w głowie nie mieści. Używanie adblocka to wg naczelnego hipokryty "OKRADANIE" biednych przedsiebiorców... Nieudolne próby porównywania do piekarzy i okradania ich z chleba (xD) to już jest jakaś abstrakcja.
W ciągu ostatniego roku, po hejtparkach, aferach z bronieniem swoich funfli, olewaniem fanów (chodzi mi o tego gościa co wylicytował kolację), dziecinadą z Najmanem i zachowywaniem się jak klasowy banan-cwaniaczek, który się chowa za mamą - po tym wszystkim dziwię się, że ten człowiek ma taką rzesze fanów, ślepą na jego gigantyczne ego i hipokryzje.
#pilkanozna #weszlo
  • 16
@Mr_Lewy a czy ktoś mi/komuś każe zakładać konto na YT i robić filmy? I tak - nie chce mi się oglądać reklam gownoproduktow. Poniekąd dlatego zrezygnowałem z tv. Jeżeli miałbym treści na tyle dobre, że zbudowałbym jakąś bazę użytkowników to następnym krokiem jest płatna subskrypcja.

Co go w ogóle za argument? Nie musze czytać/oglądać contentu jakiegoś gościa na YT, tak jak nie muszę korzystać z usług każdego przedsiębiorcy.
Typy w stylu Stanowskiego,
@niezdiagnozowany: Bo to samonapędzające się koło. Im bardziej blokujesz reklamy, tym bardziej upierdliwe muszą być, żeby spełniać swoje zadanie, tj. wynagradzać autorowi jego pracę. To naprawdę dla kogoś nie jest jasne?

@FanaticoRosso1910:

Jeżeli miałbym treści na tyle dobre, że zbudowałbym jakąś bazę użytkowników to następnym krokiem jest płatna subskrypcja.


Nie za bardzo łaskawy jesteś? Przecież jak Ty sobie wyobrażasz "budowanie bazy" przez miesiące, bez przychodów, więc z czego ma żyć
@FanaticoRosso1910: Ale o co Ci chodzi w tym komentarzu :D w żaden sposób nie odniosłeś się do tego, o czym mówiłem i kompletnie zmieniłeś temat:
1) wyśmiałeś to, że Stanowski mówi, że adblock powoduje, że nie zarabia pieniędzy, które normalnie miałby z reklam (przy okazji używając argumentów ad personam)
2) napisałem Ci, żebyś założył konto na yt i zobaczył jak to jest nie dostawać pieniędzy za własną pracę. Oczywiście celem moim
@Mr_Lewy striggerowaly mnie jego porównania do okradania kogoś. Nie rozumiem (choć się domyślam) dlaczego, skoro tak narzeka na to, że ludzie używają Adblocka, nie wprowadzi abonamentu na weszło i tyle. Dzisiejszy internet szybko przyciąga sponsorów, że nie trzeba nawalać reklamami jakiegoś szajsu (zwłaszcza te, które nie opierają się na twoich wyszukiwaniach). Przykład to program w KS gdzie mają za sponsora Tyskie (czy tam innego żywca). Nijak to nikomu nie przeszkadza, zwłaszcza że
@FanaticoRosso1910: Ale przecież na yt kanału sportowego również są reklamy, dokładnie jak na yt weszło, więc kompletnie nie wiem o co Ci chodzi w tym porównaniu.
Ja rozumiem, że Cię to striggerowało, bo nikt nie lubi być nazywany złodziejem. Pamiętam jak sam kilka lat temu denerwowałem się, gdy ktoś mówił, że ściąganie muzyki lub filmów w internecie to kradzież, oj, jak mnie to triggerowało. Dopiero potem zrozumiałem, że to prawda, że
@Mr_Lewy caly czas będę upierał się przy tym, że skoro Stanowski twierdzi, że go wszyscy okradają - to niech wywali reklamy, a wprowadzi subskrypcję czy tam płatne artykuły. Jeśli weszło jest takie zajebiste to się obroni i na siebie zarobi.
@FanaticoRosso1910: Czyli mówisz, że skoro go okradają to jego problem i niech coś z tym zrobi.
No spoko. Jak nie będziesz dostawał wypłaty w pracy i będziesz szukał sposobu to napiszemy Ci, żebyś zmienił pracę lub model finansowy :)
Powodzenia!
@Mr_Lewy tak jak pisałem, w ogóle nie uznaje tego za kradzież i pierwszy raz słyszę, żeby ktoś używanie adblocka do tego porownywal. Telewizję też okradam jeśli przełączam reklamy?

Nigdzie, przed rozpoczęciem działalności w internecie, nie ma napisane, że będą z tego zyski czy wyplaty, więc to porównanie do nie dostawania wypłat takie średnie.
@FanaticoRosso1910: zaskoczę Cię, to nie Ty ustalasz prawo i to nie Ty decydujesz o tym, co jest kradzieżą.

Co to znaczy, że nigdzie nie jest napisane, że za tworzenie czegoś w necie są zyski?
Uważasz, że dlaczego Stanowski założył weszło, bo miał za dużo czasu i żona go wkurzała?
@Mr_Lewy a co mnie obchodzi dlaczego założył weszło? Jak założył z pasji to git, a jak dla pieniędzy to mógł przemyśleć sprawę wcześniej i pójść w inne media.
I tak jak ja nie ustalam co jest kradzieżą, tak i Stanowski nie będzie tego ustalał. Bo skoro kogoś posądza o kradzież to dlaczego go nie poda do sądu?